+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 32 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 621 έως 640 από 877

Θέμα: Προετοιμασία 2022-2023

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Απορώ τι εξυπηρετεί ακόμα και στην τελική ευθεία της προετοιμασίας τα φιλικά να διεξάγονται με δυό μέρες απόσταση. Θα παίξουν οι ίδιοι και στα δύο για να δέσουν;

Γιατί αν στο δεύτερο μπει η 11αδα που έπαιξε με τη Μπίλεφελντ - η αναπληρωματική ασουμε - τότε τι νόημα έχει; Δεν θα αποτελεί δοκιμαστικό σε αυτή την περίπτωση, τσάμπα το ταξίδι στη σαλλλλονικα.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ . & -

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

μόνο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Το avatar του χρήστη Xaris7
    Περιοχή
    ΚΡΗΤΗ

Προεπιλογή

Καλα ειχανε πει οτι το τελευταιο φιλικο θα το δωσουν μια βδομαδα πριν το επισημο και τελικα το κανουν στις 11?

Μαλλον θα ξαναδοκιμαστει ο ανδρουτσος και ο κριστινσον....μπορει να βελτιωθηκανε μεσα σε 2 βδομαδες..
    ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ....!!!!!

Προεπιλογή Προετοιμασία 2022-2023

Αρκετά είδαμε…. Ας κάτσουν να στρωθούν στη δουλειά. Αν και σοβαρή δουλειά μέσα στη ζέστη και ρύπανση του ρεντη είναι για να γελάς.
    Παλιότερα πήγαιναν στα βουνά της Ευρώπης για να αποκτήσουν φυσική κατάσταση στον καθαρό αέρα με τις νορμαλ θερμοκρασίες.
    Εδώ είναι καμίνι.
    Απορώ τι στο καλό έχουμε φτιάξει τετοιες εγκαταστάσεις στο εξωτικό ρεντη.

Προεπιλογή

Btw κανας ρεπορτερ θα γραψει κανα αρθρο για το ποιοι παικτες κοπηκαν ή θα περιμενουμε παλι τα βιντεακια καθε μερα να δουμε ποιοι δεν ειναι στις προπονησεις που ηδη ξεκινησαν; Εκτος αν ξεχασαν αυτα που ελεγαν πριν λιγες μερες στν Αυστρια (ο Μαρτινς θελειμικρο ροστερ κτλ κτλ)

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Το 10 πάντως λέει ότι ο Κανε έχει ενθουσιάσει τον Μαρτινς, οποτε λογικά η γραμμή είναι ότι μένει. Στο τελευταίο φιλικό που τον είδα εγώ δεν ήταν κακός. Πιθανόν να είναι πιο χρήσιμος από τον Κουντε. Αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες. Δεν αλλάζει κάτι σημαντικά αν μείνει σαν έξτρα επιλογή στο κέντρο ο Κανε αντί του Κουντε.

Τα σημαντικά είναι για εμένα στα ακραία μπακ. Στα δεξιά εύχομαι ο Βρσαλικο να μπαλώσει επιτέλους αυτή την τρύπα (δεν έχω προσωπική γνώμη για τον παίκτη). Προφανώς τον έχω δει τόσο με την Ατλετικο όσο και με την Κροατία αλλά δεν είχα λόγο να τον προσέξω ποτε, ούτε μου έκανε ποτε τόσο μεγάλη εντύπωση για να πω οτι είναι ο παικταράς που θα μας ανεβάσει επίπεδο. Για να έχει αρκετές συμμετοχές με Ατλετικο και εθνική Κροατιας προφανώς είναι καλός παίκτης και μακάρι να το δείξει κι αυτό στο γήπεδο.

Η άλλη τρύπα από τα αριστερά όμως δε μπαλώθηκε και πάμε πάλι με τα ίδια.

Οι υπόλοιποι νέοι παίκτες δε ξέρω αν θα παίξουν στα προκριματικά, ούτε ξέρω αν λογίζονται σα βασικοί. Θα το δούμε κι αυτό στην πορεία. Η αίσθηση που έχω εγώ βλέποντας το τελευταίο φιλικό είναι οτι ο Μαρτινς θα στηριχτεί σε γνωστά πρόσωπα για τα προκριματικά. Μετά βλέπουμε…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aDreNAline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Btw κανας ρεπορτερ θα γραψει κανα αρθρο για το ποιοι παικτες κοπηκαν ή θα περιμενουμε παλι τα βιντεακια καθε μερα να δουμε ποιοι δεν ειναι στις προπονησεις που ηδη ξεκινησαν; Εκτος αν ξεχασαν αυτα που ελεγαν πριν λιγες μερες στν Αυστρια (ο Μαρτινς θελειμικρο ροστερ κτλ κτλ)
    Εγώ πάλι λέω ότι δεν θα κοπεί κανείς πριν τα προκριματικά. Οι βασικοί υποψήφιοι για κόψιμο είναι οι εξής:

- Κρίστινσον: Δεν θα φύγει προτού αποκτηθεί τέρμα.
    - Ανδρούτσος ή Κούτρης (ή και οι δύο): Δεν θα κοπεί κανείς από τους δύο μέχρι να δούμε την κατάσταση του Βρσάλκο και να ξεκαθαρίσει η απόκτηση αριστερού μπακ. Εξάλλου, είναι κι οι δύο club-trained και δεν πιάνουν θέση στη λίστα Α.
    - Μπα ή Μπαγκαλιάνης: Θα ήταν πολύ τολμηρό να κόψει τον Μπα χωρίς να υπάρχει το παραμικρό ενδιαφέρον γι' αυτόν, θα ήταν πολύ άδικο να κόψει τον Μπαγκαλιάνη.
    - Φαντιγκά ή/και Ραντζέλοβιτς: Μέχρι να αποκτηθούν οι ένας ή δύο μεσοεπιθετικοί, δεν περισσεύει κανείς.
    - Τικίνιο: Ο μόνος που εύκολα κόβεται από τώρα, αλλά μόλις διάβαζα ότι ενώ υπάρχει ενδιαφέρον από Τουρκία, Σαουδική Αραβία και Βραζιλία, δεν πρόκειται να γίνει τίποτε πριν από τα προκριματικά. Κι όταν το λένε αυτό για την πιο "ανέξοδη" αγωνιστικά περίπτωση κοψίματος, εγώ λέω ότι όλα τα κοψίματα πάνε γι' αργότερα.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάλι λέω ότι δεν θα κοπεί κανείς πριν τα προκριματικά. Οι βασικοί υποψήφιοι για κόψιμο είναι οι εξής:

- Κρίστινσον: Δεν θα φύγει προτού αποκτηθεί τέρμα.
    - Ανδρούτσος ή Κούτρης (ή και οι δύο): Δεν θα κοπεί κανείς από τους δύο μέχρι να δούμε την κατάσταση του Βρσάλκο και να ξεκαθαρίσει η απόκτηση αριστερού μπακ. Εξάλλου, είναι κι οι δύο club-trained και δεν πιάνουν θέση στη λίστα Α.
    - Μπα ή Μπαγκαλιάνης: Θα ήταν πολύ τολμηρό να κόψει τον Μπα χωρίς να υπάρχει το παραμικρό ενδιαφέρον γι' αυτόν, θα ήταν πολύ άδικο να κόψει τον Μπαγκαλιάνη.
    - Φαντιγκά ή/και Ραντζέλοβιτς: Μέχρι να αποκτηθούν οι ένας ή δύο μεσοεπιθετικοί, δεν περισσεύει κανείς.
    - Τικίνιο: Ο μόνος που εύκολα κόβεται από τώρα, αλλά μόλις διάβαζα ότι ενώ υπάρχει ενδιαφέρον από Τουρκία, Σαουδική Αραβία και Βραζιλία, δεν πρόκειται να γίνει τίποτε πριν από τα προκριματικά. Κι όταν το λένε αυτό για την πιο "ανέξοδη" αγωνιστικά περίπτωση κοψίματος, εγώ λέω ότι όλα τα κοψίματα πάνε γι' αργότερα.
    Γι αυτό και η ελάχιστη αναφορά νέων του ποδοσφαιρικού Ολυμπιακού στο ραδιόφωνο. Πιο πιθανό είναι να ακούσεις πρώτη είδηση το τάδε "μπαμ" του Ατρομήτου ή το δεινα "μπαμ" του Άρη παρά νέο δικό μας. Νέκρα.

(καλά και οι άλλοι κάνουν κάτι μεταγραφάρες...)

Προεπιλογή

μια σοβαρη προταση για Χασαν η για Τικινιο θα ηταν η μονη που μπορω να φανταστω να δεχονται πριν τα προκριματικα απο οσους ηταν στην Αυστρια
    ισως και Κουντε αν ειχαν αποφασισει οτι σιγουρα φευγει
    γενικα ομως συμφωνω δεν παιζει να φυγει καποιος απο τωρα

Προεπιλογή

Ναι δεν περιμενω να κοπει ο Τικινιο ή ο Καρβαλιο πχ (οχι οτι θα μου ελειπε...) απλα το εγραψα γιατι χθες καπου ειδα οτι κοπηκαν οι Κειτα, Μπαγκαλιανης και ηθελα να δω αν ισχυει. Θα μεινουν ελεγε με την ομαδα μεχρι να ξεκινησει προετοιμασια η Β ομαδα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aDreNAline : 07-07-22 στις 09:08

Προεπιλογή

Ναι δεν περιμενω να κοπει ο Τικινιο ή ο Καρβαλιο πχ (οχι οτι θα μου ελειπε...) απλα το εγραψα γιατι χθες καπου ειδα οτι κοπηκαν οι Κειτα, Μπαγκαλιανης και ηθελα να δω αν ισχυει. Θα μεινουν ελεγε με την ομαδα μεχρι να ξεκινησει προετοιμασια η Β ομαδα.
    Ρεπορτάζ από την κοιλιά τους είναι όλα αυτά. Άκουσαν τις δηλώσεις περί μικρού ρόστερ και διαλέγουν πιθανούς κομμένους, λίγο πολύ όπως κάνουμε εμείς εδώ. Δεν θέλει και πολύ μυαλό για να πεις, έστω και με μηδενική ενημέρωση, ότι ο Κεϊτά θα κοπεί και θα πάει στη β΄ ομάδα.

Προεπιλογή

Και οι δύο εμφανίζονται στις σημερινές φωτογραφίες της ΠΑΕ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zigidigoi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ χλωμό να παίξει ο Άβιλα βασικός. Δεν δείξε τπτ στα φιλικά που να τον φέρνουν μπροστά από τον Καφου-Ανδρουτσο.
    Είναι γνωστό ότι ο Μάρτινς θέλει να επιβραβεύει τους παλιούς, όμως με τους παλιούς αποκλείστηκε πέρσι.
    Τεσπά, λίγες μέρες έμειναν, θα φανει

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Λογικα η τελικη 11αδα θα φανει στο εκτος με Αρη. Αν με ρωταγαν τωρα πριν απο το ματς τι θα κατεβασει ο Μαρτινς ειναι Αβιλα Μανωλα Παπασταθοπουλο Ολεγκ και κεντρο Εμβιλα Κανε Αγκιμπου. Αμυνα και κλεψιματα στο κεντρο για την κοντρα. Και μπροστα λογικα Μασουρα Ελαραμπι Ρατζελο. Τωρα αν οι ΑΚ, Ζινκ, Κουντε βγαλουν ματια... οκ αλλα δεν το βλεπω. Καλα τον Κροατη στο πρωτο τουλαχιστον δεν τον βλεπω μη σου πω ουτε και στο δευτερο αλλα τεσπα...

Proponitis tis exedras Το avatar του χρήστη pani0202
    Περιοχή
    Canada

Προεπιλογή

Λογική αυτή η 11αδα.

Μπορεί αντί για Ρατζελο να δούμε κάποιον άλλο στα άκρα, κι αντί για Κανε να ξεκινήσει ο Καμαρα. Ο Κουντε μάλλον είναι τελειωμένος. Ο Κροάτης λογικά δύσκολα θα ξεκινήσει. Οι υπόλοιποι είναι κουκιά μετρημένα εκτός ίσως από το δεξί μπακ που μπορεί να παίζει κι η περίπτωση Ανδρουτσου. Εδώ βέβαια στο ερώτημα Ανδρουτσος ή Πίπα η απάντηση είναι πίπα κολο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pani0202 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογική αυτή η 11αδα.

Μπορεί αντί για Ρατζελο να δούμε κάποιον άλλο στα άκρα, κι αντί για Κανε να ξεκινήσει ο Καμαρα. Ο Κουντε μάλλον είναι τελειωμένος. Ο Κροάτης λογικά δύσκολα θα ξεκινήσει. Οι υπόλοιποι είναι κουκιά μετρημένα εκτός ίσως από το δεξί μπακ που μπορεί να παίζει κι η περίπτωση Ανδρουτσου. Εδώ βέβαια στο ερώτημα Ανδρουτσος ή Πίπα η απάντηση είναι πίπα κολο.

Πιστευω στο εντος που θα θελει να κρατησει μπαλα και να δημιουργησει θα δουμε Κουντε/ Καμαρα αντι Κανε και ΑΚ ή Ζινκ αντι Ραντζελο. Δεν ξερω ποσο φοβαται την Μακαμπι. Στο εκτος ίσως δοκιμασει και ΑΚ μονο του μπροστα, τι να πω... Πορτουγαου ειναι ποτε δεν ξερεις

Προεπιλογή

Με το 10 ο Τσινκερνάγκελ, με το 2 ο Βρσάλκο (παραδοσιακός). Σαχλαμάρα που έχει στον πάγκο τον φευγάτο Κρίστινσον και όχι τον Τζολάκη.

https://twitter.com/olympiacosfc/sta...qLtmvbLLw&s=19

Προεπιλογή

Χωρίς Εμβιλά η εντεκάδα της πρόβας τζενεράλε. Ενδιαφέρον.

Προεπιλογή

Χωρίς Εμβιλά η εντεκάδα της πρόβας τζενεράλε. Ενδιαφέρον.
    Εχω την εντυπωση οτι η βασικη-βασικη 11αδα θα μπει με τον Αρη

Προεπιλογή

Εχω την εντυπωση οτι η βασικη-βασικη 11αδα θα μπει με τον Αρη
    Μπα, με τον Άρη θα είναι ροτέισον για να μην κινδυνεύσουν οι βασικοί και να είναι ετοιμοπόλεμοι οι αναπληρωματικοί.

Προεπιλογή

Η δεύτερη έκπληξη είναι ο Βρσάλκο.

Προεπιλογή

Σαχλαμάρα που έχει στον πάγκο τον φευγάτο Κρίστινσον και όχι τον Τζολάκη.
    Μέσα είναι κι ο Τζολάκης τελικά, όπως και ο Κίτσος για πρώτη φορά. Οι μόνοι που έμειναν εκτός είναι ο Ροντρίγκες (που πάντως πάει πολύ καλύτερα, διαβάζω κι ίσως προλάβει τουλάχιστον τον επαναληπτικό), και οι Κούτρης, Φαντιγκά, Κειτά που βλέπονται να κόβονται (ο πρώτος για άλλες πολιτείες, οι άλλοι δύο για τη β΄ ομάδα).

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές