+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 57 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.121 έως 1.140 από 1218

Θέμα: Καλωσορίσατε στο forum του Thrylos-Fans

Pushing Enter Το avatar του χρήστη darkelf
    Περιοχή
    Menzoberranzan

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από jean Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς ξαναηρθες συνονοματε, και επισημα.

Ωπ, the plot thickens...εγω σαν darkelf τον θυμαμαι και παλιοτερα. Για ποτε μιλας εσυ, εποχη που ειχε αποδοθει το ονομα με φιρμανι ?

Ολα θα τα δεχτω, μονο μην ειναι ο δικαιος μεταμορφωμενος σε συγχρονο Τσιφορο. Αυτο θα ειναι τελικο χτυπημα.

Sent from my E2033 using Tapatalk
    Οχι φίλε μου, τον δίκαιο του θυμάμαι κι εγώ, αλλά κυκλοφορούσα και κυκλοφορώ ακόμα αποκλειστικά ως darkelf και τότε και τώρα
    I'm not antisocial, society is anti-me.

Common sense is not so common.

Natural scorer Το avatar του χρήστη σαλιγκάρι
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παλιότερα είχα μια μικρή υποψία πως ήμασταν στην ίδια σχολή, γιατί κι ένας συμφοιτητής μου Ολυμπιακός χρησιμοποιούσε το darkelf σαν ψευδώνυμο σχεδόν παντού. Αλλά μάλλον περί διαδικτυακής συνωνυμίας επρόκειτο τελικά.

Ωραία τα λες αλλά με απογοήτευσες που άρχισες να χρησιμοποιείς το enter με την πρώτη παρατήρηση. Δείξε λίγο τσαγανό.
    Ο φίλος sfigga_12 ούτε που τους έδωσε σημασία.

Pushing Enter Το avatar του χρήστη darkelf
    Περιοχή
    Menzoberranzan

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Saligari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλιότερα είχα μια μικρή υποψία πως ήμασταν στην ίδια σχολή, γιατί κι ένας συμφοιτητής μου Ολυμπιακός χρησιμοποιούσε το darkelf σαν ψευδώνυμο σχεδόν παντού. Αλλά μάλλον περί διαδικτυακής συνωνυμίας επρόκειτο τελικά.

Ωραία τα λες αλλά με απογοήτευσες που άρχισες να χρησιμοποιείς το enter με την πρώτη παρατήρηση. Δείξε λίγο τσαγανό.
    darkelf ε; ... είμαστε πολλοί αλλά είμαστε σκόρπιοι μου φαίνεται
    Για το εντερ μη σκας, αν με πιάσει καμιά καταληψία στο μέλλον και ξαναγράψω σεντόνια για χρυσόβουλα και άλλα χαρωπά, σίγουρα θα το ξεχάσω
    I'm not antisocial, society is anti-me.

Common sense is not so common.

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Saligari Εμφάνιση μηνυμάτων
    O sfigga είναι Boss ρε συ ...

Το avatar του χρήστη schumi
    Περιοχή
    thessaloniki

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από darkelf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήμουν απών απο το φόρουμ για κοντά 3 χρόνια. Χρόνος μηδέν αφού πήγα και έμπλεξα με ένα μεταπτυχιακό που απορρόφησε σχεδόν όλες μου τις εφεδρείες. Τώρα στα γεράματα μάθε όρνιο γράμματα. Anyway, τίμησα τις επιλογές μου και αποδίδομαι ξανά στη κοινωνία ανανεωμένος και παρα-μορφωμένος.

Σε αυτό το σημείο νομίζω είναι δίκαιο να ξανασυστηθώ στη παρέα. Είμαι ο Βασίλης και συνεχίζω να σέρνω το σαρκίο μου στο μεγάλο λεκανοπέδιο, να είμαι Ολυμπιακός λίγο ζουρλότερος και λίγο πιο κυνικός (τα χρόνια περνούν και ωριμάζω σαν κρασί μέχρι να ξινίσω τελείως και να γίνω παλιόξυδο).

Αυτό που άλλαξε είναι πως δεν είμαι πια αντι-σουμαχερικός (είδα το ποστ του συμφορουμίτη άνωθεν και το θυμήθηκα). Αρχικά σταμάτησε τους αγώνες και πολύ σύντομα έπαθε και το ατύχημα οπότε αποφάσισα οριστικά να θάψω τα τσεκούρια του πολέμου. Και για την ακρίβεια να σταματήσω την παρακολούθηση του μηχανοκίνητου αθλητισμού. Ίσως φταίνε και οι αλλαγές στους κανόνες, ίσως φταίει που ο άνθρωπος που "λάτρευα να μισώ" έπαψε να αποτελεί ερέθισμα.Όπως και να χει let him be...

Τα υπόλοιπα στα θρεντς, χάρηκα που σας ξαναβρήκα!

η δικη του εκδοχη

η πραγματικη ειναι οτι μετα απο 3 χρονια θεραπειας και αφου "αυτοβουλως μετανοησε" για τα σουμαρεχικα του αισθηματα , σας τον ξαρα παραδιδω πισω

καλως ηρθες πισω Βασιλη !!

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από darkelf Εμφάνιση μηνυμάτων
    darkelf ε; ... είμαστε πολλοί αλλά είμαστε σκόρπιοι μου φαίνεται
    Για το εντερ μη σκας, αν με πιάσει καμιά καταληψία στο μέλλον και ξαναγράψω σεντόνια για χρυσόβουλα και άλλα χαρωπά, σίγουρα θα το ξεχάσω
    Μπα, δε σε κόβω να το ξεχνάς το enter και αν το ξεχάσεις θα σου το θυμίσουμε
    πάλι στο μικρό γαλατικό χωριό μας Βασίλη και έχεις το ελεύθερο να γράψεις όσο σου κάνει κέφι για χρυσόβουλα και άλλες ιστορίες
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Να επιστρέψουν και άλλοι παλιοί

Ξεκινάω και παρακαλώ όλοι να κάνετε προτάσεις επιστροφής

Θελω πίσω αμεσα

Joey

Και

Fnrodiaca

Χάθηκαν και οι δύο. Ελπίζω να είναι καλά. Αν μπαίνουν ας πουν ένα τουλάχιστον:

"είμαι ο.... και είμαι εντάξει "

Θα Έλεγα να γυρίσει και ο la boetie αλλά θαύματα δεν γίνονται.

Θα μου έρθουν και άλλοι σιγά σιγά

Joey και fnrodiaca δώστε ένα σημάδι ρε ότι είστε καλά εστω
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Mithrandir, Dali εκτός από τους προαναφερθέντες.

Natural scorer Το avatar του χρήστη σαλιγκάρι
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Takakis, έστω από 1/7 έως 31/8 και από 1/1 έως 31/1 κάθε έτους.

Εγώ θέλω πίσω vodosa.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη σαλιγκάρι : 21-09-16 στις 21:59

Προεπιλογή

Ναι ρε παιδια που ειναι ο Joey, πως εξαφανιστηκε ετσι ξαφνικα? Μακαρι να ναι καλα το παλλικαρι, ηταν πολυ διαφορετικος.
    Και vodosa λειπει πολυ, θυμαμαι ενα ποστ με βαζελο πιτσαδορο που ειχα κλαψει απο τα γελια

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ατάιγο αρκούδι Το avatar του χρήστη theNottingham
    Περιοχή
    theSpartan

Προεπιλογή

takounas????
    ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Κάποιοι, όπως ο φίλος vodosa μας διαβάζουν και δεν γράφουν για άλλους δικούς τους ίσως λόγους. Ελπίζω στην επιστροφή τους όπως έγινε με τον Σάκη τον illuminatti.
    Αυτοί φαίνονται στο προφίλ τους όντως ότι μπαίνουν τελευταία.
    Είναι πάλι άλλοι όπως ο Joey που ακόμα και στο προφίλ τους φαίνονται αρκετό καιρό να έχουν να κάνουν login. Ευχομαι να είναι καλά.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να επιστρέψουν και άλλοι παλιοί

Ξεκινάω και παρακαλώ όλοι να κάνετε προτάσεις επιστροφής

Θελω πίσω αμεσα

Joey

Και

Fnrodiaca

Χάθηκαν και οι δύο. Ελπίζω να είναι καλά. Αν μπαίνουν ας πουν ένα τουλάχιστον:

"είμαι ο.... και είμαι εντάξει "

Θα Έλεγα να γυρίσει και ο la boetie αλλά θαύματα δεν γίνονται.

Θα μου έρθουν και άλλοι σιγά σιγά

Joey και fnrodiaca δώστε ένα σημάδι ρε ότι είστε καλά εστω
    Αν γυρνούσε ο La Boetie, θα σφάζαμε το μόσχο το σιτευτό, τι να λέμε τώρα

Ελπίζω να είναι καλά όλοι τους, κυρίως ο Joey του οποίου μου λείπουν οι ενδυματολογικές του παρατηρήσεις
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Να βάλω κι εγώ κι άλλα ονόματα: Drizzt, sadi, Hellraiser, Sotos7 δεν λέω άλλα θα φάω μπαν!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rabarivoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να βάλω κι εγώ κι άλλα ονόματα: Drizzt, sadi, Hellraiser, Sotos7 δεν λέω άλλα θα φάω μπαν!
    Γιατί να φας μπαν; η άγνοια δεν τιμωρείται εξάλλου.

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Ακροτελεύτια διάταξη

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Takakis ... για να αποκτήσουν άλλο νόημα οι μεταγραφικές περίοδοι - τώρα μάλιστα με την βελτίωση της τεχνολογίας θα βλέπαμε πράματα και θάματα .
    Είμαι της άποψης ότι δεν πρέπει να ομογενοποιείται ενα φόρουμ ούτε να πιέζονται χρήστες να γίνουν κάτι άλλο από αυτό που είναι .... οι "πολύχρωμοι" χαρακτήρες δίνουν ζωντάνια και αιμοδοτούν το φόρουμ .

Fuck the vazelia Το avatar του χρήστη Petaloudas
    Περιοχή
    Sin City

Προεπιλογή

Κομποτης...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karteo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να φας μπαν; η άγνοια δεν τιμωρείται εξάλλου.
    Εντάξει, προφανώς και έκανα πλάκα, αλλά όχι και άγνοια!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rabarivoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει, προφανώς και έκανα πλάκα, αλλά όχι και άγνοια!
    κανεις δεν μπορει να ξερει ρε συ τι εγινε τοτε γιατι αν μη τι αλλο εγω και ορισμενοι αλλοι δεν εχουμε πει και τιποτε για το θεμα γιατι ειναι προσωπικο τελειως. και δεν ειναι καν θεμα συζητησης γιατι κατι τετοιο θα ηταν μονοπλευρο και δεν ειναι και ομορφο να γινει.
    η καθεμια περιπτωση για τους χρηστες που ανεφερες παντως ειναι διαφορετικη.

Ακροτελεύτια διάταξη

Προεπιλογή

Ούτε καν χρειάζεται να συζητηθεί, άλλωστε μιλάμε για πόσα; 10 χρόνια; Ίσως και παραπάνω. Εγώ πάντως είχα περάσει πάρα πολύ καλά και μακάρι να ήταν φουλ και με αυτά τα παιδιά το φόρουμ. Αρρωστοι Ολυμπιακοί με άποψη και χιούμορ.

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές