+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 62 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 12 52 58 59 60 61 62
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.221 έως 1.228 από 1228

Θέμα: Καλωσορίσατε στο forum του Thrylos-Fans

ατάιγο αρκούδι Το avatar του χρήστη theNottingham

Προεπιλογή

Καλως ήρθες φιλε, Ιρλανδία, reaper, μου θύμισε SOA
    ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Καλώς ήρθες.

Το avatar του χρήστη BXL
    Περιοχή
    Βρυξέλλες

Προεπιλογή

Ομαδάρα η Dundalk 5 χρόνια έζησα στο EIRE, πολύ τριφύλλι για τα γούστα μου. Κατάλαβα κι από που πήραν οι Αμερικάνοι και λένε το ποδόσφαιρο soccer αφού έτσι το λένε και οι Ιρλανδοί (για αυτούς football είναι κάτι άλλο).

Όταν έφυγα μου έκαναν δώρο οι συνάδελφοι μια μπλούζα ράγκμπι της εθνικής Ιρλανδίας, την έχω χώσει κάπου που είμαι σίγουρος ότι δε θα τη βρει κατά λάθος ο γιος μου και ζητήσει να την φορέσει.

soap... Το avatar του χρήστη theogeo7
    Περιοχή
    back to base

Προεπιλογή

καλως ορισες φιλε !

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

on board φίλτατε και καλή διαμονή
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BXL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ομαδάρα η Dundalk 5 χρόνια έζησα στο EIRE, πολύ τριφύλλι για τα γούστα μου. Κατάλαβα κι από που πήραν οι Αμερικάνοι και λένε το ποδόσφαιρο soccer αφού έτσι το λένε και οι Ιρλανδοί (για αυτούς football είναι κάτι άλλο).

Όταν έφυγα μου έκαναν δώρο οι συνάδελφοι μια μπλούζα ράγκμπι της εθνικής Ιρλανδίας, την έχω χώσει κάπου που είμαι σίγουρος ότι δε θα τη βρει κατά λάθος ο γιος μου και ζητήσει να την φορέσει.
    Ελαχιστοι υποστηριζουν Ιρλανδικες ομαδες εδω, οι περισσοτεροι ειναι Γιουναιτεντ, Λιβερπουλ, Εβερτον κλπ.

Πρωταθλητρια ειναι η Σαμροκ Ροβερς (και ελπιζω να πεσουμε μαζι τους στον 1ο προκριματικο που θα παιξουμε γιατι αλλο γυρο δεν παιζει να περασουνε αυτοι), η Ντανταλκ βγηκε 3η.

Γενικα ελαχιστα χρηματα και ενδιαφερον για τη λιγκα τους. Και απο ποιοτητα ποδοσφαιρου αστα, δες την εθνικη τους απλα, 11 ξυλοκοποι που τρεχουν, σπρωχνουν και πετανε τη μπαλα μπροστα και τεχνικη αγνοειται, η Ελλαδα ειναι Αργεντινη μπροστα τους. Απο τυχη βγαλανε εναν Ρομπι Κιν και τους εμαθε λιγη μπαλα για μια 10ετια.
    “Some think football is a matter of life and death. I can assure them it is more serious than that.”

Το avatar του χρήστη Belisarius
    Περιοχή
    καφενείο

Προεπιλογή

Ε, προσωπικα γούσταρα και Ιαν Χαρτ και Σεην Γκιβεν! Το Δουβλινο αξιζει επίσκεψη, αν λςι η επαρχία ειναι ακομα καλύτερη το λιγο που είδα.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
    Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.

Προεπιλογή

https://www.youtube.com/watch?v=UE4yTbunsZw

Καλώς ήρθες φίλε.
    CETERUM CENSEO VAZELAM DELENDA ESSE.

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από costasman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόσωπο σου είναι σαν τον κρινο, απο το ματι σου το δάκρυ πίνω, φύτρωσε για μας της αγάπης ο σπόρος, γ*μιεται ο Παο και η Λεωφόρος.

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές