+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 61 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 11 51 57 58 59 60 61
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.201 έως 1.212 από 1212

Θέμα: Καλωσορίσατε στο forum του Thrylos-Fans

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rower Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θυμαμαι να ειχαμε καμμια βαρια ηττα τελευταια.
    Είχαμε την αλλαγή Λεμονη. Και πολλές φορές και τέτοιο, έχει τους συμφωνουντες και τους αντιδρωντες. Και ο καθένας εκφράζεται διαφορετικά. Το θέμα από τη μια είναι ακόμα και χοντράδα να έχει γραφτεί πάνω στο ξενέρωμα/νεύρα να μην παίρνει η μπάλα και ο μηδενισμός πολλά πράγματα. Εκεί χάνεται η μπάλα. Και αποκτά περισσότερη αξία και η "βίαιη" κριτική.
    Το θέμα είναι να σταματάει ως ένα σημείο όλο αυτό.
    Από την άλλη πάλι, βλέποντας και στραβό υποκειμενικά, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να τα βλέπουμε όλα καλώς καμωμενα και να μην επιτρέπουμε την κριτική προσπαθώντας κατά κάποιο τρόπο να νουθετησουμε. Και λέω την κριτική και όχι τον μηδενισμό, που μπορεί να συνεχίζεται κιόλας.
    Το θέμα είναι να σέβεται ο καθένας προσωπικά τον άλλο συνομιλητή του και ας διαφωνει. Με τον όρο σεβασμό δεν αναφέρομαι μόνο στην κριτική στον άλλο αλλά και στην κριτικη για την ομάδα.
    Μεγάλα παιδιά είμαστε και δεν νομίζω να χρειάζονται αστυνομοι του φόρουμ (αντμινς μοντς) που θα εγκαλουνται από όλες τις πλευρές γιατί δεν κάνουν ντα την άλλη πλευρά.

Νίκο η απάντηση δεν πάει σε εσενα ειδικά, στο φόρουμ πάει, απλά πήρα αφορμή από την ήττα που είπες.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Sir Eric Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι πρεπει να κανεις στον αντιπαλο σου. Να του λιωνεις το κεφαλι οταν μπορεις. Οχι να καθεσαι να καυλαντιζεις κ να λες τι ΘΑ του εκανες ΑΜΑ ηθελες.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

ειχαμε απο μπασκονια στο μπασκετ...

για τον λεμονη ακομα δεν μπορουν καποιοι να χωνεψουν οτι η αλλαγη εγινε με καθαρα ποδοσφαιρικα κριτηρια.η διοικηση θεωρουσε οτι δεν θα βλεπαμε κατι καλυτερο με τακαρο...οι θεωριες συνωμοσιας (μανατζερ,εχθρος απο μεσα κλπ.) ειναι να χαμε να λεγαμε...

Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tolis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχαμε απο μπασκονια στο μπασκετ...

για τον λεμονη ακομα δεν μπορουν καποιοι να χωνεψουν οτι η αλλαγη εγινε με καθαρα ποδοσφαιρικα κριτηρια.η διοικηση θεωρουσε οτι δεν θα βλεπαμε κατι καλυτερο με τακαρο...οι θεωριες συνωμοσιας (μανατζερ,εχθρος απο μεσα κλπ.) ειναι να χαμε να λεγαμε...
    Αυτό ακριβώς δεν μπορείς να κατανοησεις εσύ Τολη.
    Σεβαστό το ποδοσφαιρικο σκελος. Απαραδεκτο το πως παρουσιαστηκε και η χρονική στιγμή.
    Δεν μπορεί να βγαίνει ο Καραπαπας και να εγκαλεί τους ΑΡΔ που βγάζουν ιστορίες και ότι κοιτάξουμε τη Λαρισα, ενώ ήδη δούλευαν την άλλη περίπτωση. Πες μαγκικα και Πειραιώτικα, κύριοι έχουμε κάνει μια συμφωνία με τον στρατιώτη Τακη να μας βγάλει από τα σκατα που εμείς δημιούργησαμε και επειδή θέλουμε να δουλέψει ο νέος προπονητής από τώρα, διακινδυνευουμε τον φετινό τίτλο και κάνουμε τώρα την αλλαγή και όλα αυτά εις γνώση του Λεμονη από την αρχή.
    Αυτοι με τους κινήσεις τους έδειξαν ότι όλα ήταν αρπα κολλα. Γι αυτο και όλες οι αντιδράσεις.
    Το αν εσύ δεν βλέπεις ότι ολο αυτό ήταν μια κρισαρα που την δημιούργησαν από το πουθενά οι δικοί μας, εγώ δεν έχω να πω κάτι.
    Ετσι πρεπει να κανεις στον αντιπαλο σου. Να του λιωνεις το κεφαλι οταν μπορεις. Οχι να καθεσαι να καυλαντιζεις κ να λες τι ΘΑ του εκανες ΑΜΑ ηθελες.

Προεπιλογή

ενταξει ο τροπος ηταν ατσουμπαλος...σ αυτο συμφωνω! αλλα ο ιδιος ο τακης ηξερε οτι ειναι με ''ημερομηνια ληξης''...

τεσπα μην λεμε τα ιδια και τα ιδια...στο τελος θα μας πουν οτι φευγω απο το φορουμ λογο τακη...εκει θα τρελαθουμε εντελως!θα κοψω αλυσιδες!

Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Προεπιλογή

H κριτικη ποτε δεν αποτελεσε προβλημα. Προβλημα αποτελουν οι υβρεις, οι μηδενισμοι, οι απαξιωσεις. Οταν διαφωνουμε με επιλογες, εχουμε καθε δικαιωμα να τις κρινουμε και να τις κατακρινουμε η ακομα και να αποστασιοποιουμαστε αν μας πειραζουν τοσο πολυ.
    Αυτο που δεν εχουμε το δικαιωμα να κανουμε ειναι να βριζουμε, να υποτιμουμε και να απαξιωνουμε με τροπο ισοπεδωτικο επειδη εχουμε το προνομιο της ιδιοτητας των οπαδων του Ολυμπιακου.
    Γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικοι για να μη χανουμε φωνες και πενες που χρειαζονται να υπαρχουν.
    Κράτος ασυστόλων και πεσμένων κώλων ....

Προεπιλογή

εφοσον δεν βριζει καποιος μπορει να γραψει οτι θελει...αν γραφαμε με γνωμονα μην παρεξηγηθει ο ταδε και φυγει ζητω που καηκαμε...

εγω προτιμω να μου πει καποιος φιλε θεωρω οτι γραφεις παπαριες και να το κουβεντιασουμε (γιατι οντως μπορει σε καποιο θεμα να γραφω παπαριες) παρα να μην το γραψω...θα σκασω αν δεν το πω αυτο που θελω...ειναι και δικαιωμα μου να το πω με κοσμιο τροπο παντα.

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

karteo κλασικα περναει φαση αλλος?
    Τι τον μελετάς , καλά δεν περνάμε τελευταία ?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Ronj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι τον μελετάς , καλά δεν περνάμε τελευταία ?

χωρις καρτεο νιωθω οτι εχω λιγοτερες πιθανοτητες για ban

Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

χωρις καρτεο νιωθω οτι εχω λιγοτερες πιθανοτητες για ban
    Καλά μην το λες, πολλές φορές κρύβει εκπληξεις η ζωη.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chrisgus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά μην το λες, πολλές φορές κρύβει εκπληξεις η ζωη.
    λες να μου ερθει απο εκει που δεν το περιμενω?

Self-Banned Το avatar του χρήστη Sir Eric
    Περιοχή
    Cambridge

Προεπιλογή

Red Spots @ www.thrylos-fans.net
    Ave Eric.......οι μελλοbanατοι σε χαιρετούν!
    Γυναίκα Μπικίνι Τραγικό

Club de Paris Το avatar του χρήστη oikon7

Προεπιλογή

έφυγε ο καρτέος που μας είχε πρήξει τα μεζεα του στεατοπυγικου υποσυστηματος και ησύχασε το κεφάλι μας
    never been too keen a timekeeper

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές