+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 34 από 34 ΠρώτηΠρώτη ... 24 30 31 32 33 34
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 661 έως 676 από 676

Θέμα: [Polo] Έμψυχο δυναμικό - μεταγραφικές κινήσεις

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Υποτίθεται ότι ήταν κλεισμένη η συμφωνία με τους μακαρονάδες, έτσι δεν είναι;

Εννοείται ότι είμαστε φουλ υπέρ της παραμονής Μουρίκη, ομάδα που κερδίζει δεν (πρέπει) να αλλάζει, τουλάχιστον όσο ακόμα διατηρείται στον αφρό
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Μπορεί να ήταν κλεισμένη η συμφωνία αλλά και το σύνθημα ήταν ξεκάθαρο στο Καραϊσκάκη:
    «Μουρίκη μείνε στον Ολυμπιακό, γραψε τη Ρεκο στα @@ σου τα δυό».

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Επειδή σπίτι χωρίς Γιάννη, προκοπή δεν κάνει

“O ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Γιάννη Φουντούλη. Ο διεθνής περιφερειακός της ομάδας πόλο Ανδρών, υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο διάρκειας ενός έτους”.
    Στη δήλωσή του στο olympiacossfp.gr μετά την ανανέωση της συνεργασίας, ο Γιάννης Φουντούλης, ανέφερε τα εξής:

«Είμαι πολύ χαρούμενος, που συνεχίζω στον Ολυμπιακό! Οι στόχοι μου ταυτίζονται με της ομάδας άρα ευελπιστώ ότι Ολυμπιακός θα πρωταγωνιστήσει και θα καταφέρει σπουδαία πράγματα όπως φέτος! Απο την πλευρά μου θα προσπαθήσω με όλες μου τις δυνάμεις να βοηθήσω τον Ολυμπιακό να παραμείνει στην κορυφή!»
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

. Μπράβο πατριωτακι.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

Γιανναρε σ αγαπαμε μαγκα!

Όλοι ΣΕΦ!!! Το avatar του χρήστη Nikaia
    Περιοχή
    Νικαια-Νεαπολη

Προεπιλογή

Ναυαγησε το θεμα του Μαντιτς τελικα...ο παικτης ηθελε να ερθει και ενδιαφερθηκαμε αλλα ο μανατζερ κλωτσουσε και ο παικτης ειχε συμβολαιο και γι αυτη τη χρονια με τη Προ Ρεκο.Το σιγουρο ειναι οτι ο παικτης θελει να ερθει εδω για δικους του λογους...ισως την επομενη χρονια λοιπον!!!
    Κόουτς Γιαννάκης προς οπαδούς Ολυμπιακού:Θέλω να τους πω ότι πρέπει να είναι σίγουροι ότι όταν το πάθος δεν έχει τη λογική, που απορρέει μέσα από την αγάπη για την ομάδα μας, οι αντίπαλοι προσπαθούν να το χρησιμοποιήσουν εναντίον μας.

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Και φυσικά ο Ολυμπιακός θέλει τον.....κρητικό του

Έναν από τους πιο σημαντικούς του παίκτες είναι εξαιρετικά κοντά στο να κρατήσει ο Ολυμπιακός, ο οποίος έχει συμφωνήσει με τον Μανώλη Μυλωνάκη, ώστε να ανανεώσουν τη συνεργασία τους.

Ο Κρητικός περιφερειακός που αγωνίστηκε με αυτοθυσία στον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ με την Προ Ρέκο, θα αγωνίζεται και του χρόνου στον «Θρύλο» και απομένει ουσιαστικά μόνο η ανακοίνωση για την επέκταση της συμφωνίας του με τον Ολυμπιακό.

Αναμφίβολα, η διατήρηση του Μυλωνάκη στο ρόστερ ήταν άκρως απαραίτητη, καθώς ο πολύπειρος παίκτης αποτελεί εκ των κορυφαίων στην Ευρώπη στη δεξιά πλευρά.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Ανανέωσε ο Μουρίκης.

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΠΕΣΕ Π0ΥΣΤΗ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ωραίο νέο

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Σύμφωνα με το ΦΩΣ είμαστε έτοιμοι να πάρουμε τον τερματοφύλακα Μάνο Ζερδεβά της Βουλιαγμένης, ο οποίος αποτελεί μέλος της Εθνικής Νέων Ανδρών που κατέκτησε το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στο Βελιγράδι τον Αύγουστο του 2017.

Καλή κίνηση είναι, και στην τελική δίπλα στον Πάβιτς θα μάθει πολλά και θα γίνει ακόμα καλύτερος

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

https://www.olympiacossfp.gr/el/cont...γγέλης-δελακάς

Τελικά τα πήρε όλα κι έφυγε την καλύτερη στιγμή

Ευχαριστούμε για την ανεκτίμητη προσφορά σου Βαγγέλη, και καλή τύχη με ο,τι καταπιαστεις στη ζωή σου

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Έμεινε και η παιχτούρα

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Πάουλο Ομπράντοβιτς. Ο Κροάτης περιφερειακός υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο διάρκειας ενός έτους.

Μετά την ανανέωση της συνεργασίας ο Πάουλο Ομπράντοβιτς δήλωσε στο olympiacossfp.gr: «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που θα παραμείνω στον Ολυμπιακό για τουλάχιστον ένα χρόνο ακόμα. Μου αρέσει πολύ η Ελλάδα. Οι άνθρωποι του Ολυμπιακού και ο κόσμος με κάνουν να αισθάνομαι ότι είμαι και εγώ ένα κομμάτι μιας μεγάλης οικογένειας! Οι στόχοι μας φυσικά για την νέα σεζόν είναι να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα, το κύπελλο και να βρεθούμε στο Final-8, για να υπερασπιστούμε τον τίτλο μας ως Πρωταθλητές Ευρώπης».

Eπίσης
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Loukretia Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.olympiacossfp.gr/el/cont...γγέλης-δελακάς

Τελικά τα πήρε όλα κι έφυγε την καλύτερη στιγμή

Ευχαριστούμε για την ανεκτίμητη προσφορά σου Βαγγέλη, και καλή τύχη με ο,τι καταπιαστεις στη ζωή σου

https://www.olympiacossfp.gr/el/cont...B1%CE%BA%CE%AC

Σιγά μην έφευγε από το Θρύλο

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Ομπράντοβιιιιτς, πορομ πορομ πομ περομ πορομ

Μπράβο και για το Βαγγέλαρο, κοντά στην ομάδα.

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΠΕΣΕ Π0ΥΣΤΗ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Διορθώστε με αν κάνω λάθος, έχουμε κρατήσει όλους τους παίκτες του τρεμπλ σωστά? Πολύ σημαντικο για την ομάδα και μπράβο στη διοίκηση (και τον Μαρινάκη).

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Ναι τους κράτησαμε όλους φίλτατε. Που να πήγαιναν άλλωστε, στον πρωταθλητή Ευρώπης aka κόσμου παίζουν

Το βασικό του κορμό της περσινής σεζόν κράτησε ο πρωταθλητής Ευρώπης στην Υδατοσφαίριση των Ανδρών, Ολυμπιακός, αφού προχώρησε στην ανανέωση του συμβολαίου και του Άντρο Μπούσλιε για ένα χρόνο.

Όπως σας είχε ενημερώσει το waterpolonews.gr από τις 19 Ιουνίου η διοίκηση του ερασιτέχνη Ολυμπιακού έκανε προσπάθειες για να διατηρήσει όλη την ομάδα, ακόμα και τον Κώστα Μουρίκη, που έως τότε έμοιαζε ότι θα είναι σίγουρα παίκτης της Προ Ρέκο.

Αναλυτικά η ανακοίνωση του Ολυμπιακού

Ο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π., ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Άντρο Μπούσλιε. Ο Κροάτης αμυντικός υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο διάρκειας ενός έτους.

Μετά την ανανέωση της συνεργασίας ο Άντρο Μπούσλιε δήλωσε στο olympiacossfp.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που ανανέωσα τη συνεργασία μου με τον Ολυμπιακό για ένα ακόμα χρόνο. Ελπίζω να έχουμε μια ανάλογη σεζόν με αυτή που είχαμε φέτος. Στόχος μας είναι να παραμείνουμε στην κορυφή της Ευρώπης και να διατηρήσουμε τα σκήπτρα μας στις εγχώριες διοργανώσεις κατακτώντας το πρωτάθλημα και το Κύπελλο».

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανανέωσε ο Μουρίκης.
    Kαι για του λόγου το αληθές

Δια στόματος του προέδρου της Προ Ρέκο, Μαουρίτσιο Φελούγκο, ήρθε η επίσημη επιβεβαίωση για την παραμονή του Κωνσταντίνου Μουρίκη στον Ολυμπιακό.

Η πρωταθλήτρια Ιταλίας έχει πλέον επικεντρωθεί στην απόκτηση του Αυστραλού Τζόε Κέις και την επιστροφή του Νίξα Ντόμπουντ, ενώ πλέον δεν ασχολείται με την περίπτωση του Έλληνα διεθνούς φουνταριστού, ο οποίος θα παραμείνει στους πρωταθλητές Ευρώπης.

“Έχουμε εγκαταλείψει την περίπτωση του Μουρίκη. Είχαμε έρθει σε συμφωνία με τον ίδιο, αλλά έλαβε μια καλή επαγγελματική πρόταση στην Αθήνα και μας εξέφρασε την επιθυμία να παραμείνει και να αγωνιστεί στην Ελλάδα. Επιπλέον, μετά και το αντίστοιχο αίτημα του Ολυμπιακού, αποφασίσαμε να μην κυνηγήσουμε την συμφωνία που είχε υπογραφεί, αλλά να σεβαστούμε την επιθυμία του παίκτη και να μην τον ωθήσουμε στο να χάσει μια σημαντική ευκαιρία για τον ίδιο. Επίσης, θέλαμε να αποφύγουμε μια διαμάχη η οποία θα κατέστρεφε τις εξαιρετικές μας σχέσεις με τον ελληνικό σύλλογο”, δήλωσε ο Φελούγκο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές