+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 2 από 25 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 12 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 495

Θέμα: WWE και μαχητικά σπορ

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από T.W.Is.M. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε νομιζω να χρειαζεται spoiler για να γραψω ποιος παιζει με ποιον, αυτο υπαρχει ελευθερα σε σαιτς που ασχολουνται με το wwe, spoiler θα χρειαζοταν αν ηξερα καποιο αποτελεσμα πριν γινει ο αγωνας.
    Θα το γραψω ομως ετσι αφου το ζητας και λιγες μερες πριν γινει το σοου(σε 2 βδομαδες δηλαδη) μπορει να γραψω και τι περιμενω να γινει.

Spoiler
    Triple H vs Randy Orton για το WWE Championship
    Edge vs John Cena vs Big Show για το World Championship
    Undertaker vs Shawn Michaels(χαλαρα το ματς της βραδιας θα ειναι αυτο)
    Jeff Hardy vs Matt Hardy
    JBL vs Rey Mysterio για το Intercontinental Championship
    The Miz & John Morrison vs Carlito & Primo(αδερφος του Carlito) για το tag team championship
    Money in the Bank: CM Punk vs Kane vs Kofi Kingston vs Shelton Benjamin vs MVP vs Mark Henry vs Christian vs Finlay σε ladder match με το νικητη να κερδιζει την ευκαιρια για ενα ματς τιτλου οποτε θελει σε διαστημα ενος ετους-δηλαδη μεχρι την επομενη Wrestlemania
    Battle Royal με 25 divas-το καλυτερο απ ολα 25 γυναικες στο ιδιο ρινγκ! Η νικητρια θα ανακηρυχτει miss wrestlemania.

Επισης σιγουρο ματς θεωρειται του Chris Jericho εναντιον καποιου παλαιμαχου, ισως και περισσοτερων απο 1. Εχει ξεκινησει μια ιστορια που ο Jericho προσβαλλει καθε βδομαδα τους παλαιμαχους και εχει προκαλεσει σε αγωνα 1-on-3 τους Rowdy Roddy Piper, Ricky Steamboat και Superfly Jimmy Snuka, αλλα δεν εχουν απαντησει ακομα. Υπηρχαν φημες οτι αυτη η ιστορια θα κατεληγε σε καποιο μεγαλο ονομα που θα επεστρεφε για ενα βραδυ για να εκδικηθει τον Jericho και ελεγαν για το Stone Cold ή το Hulk Hogan! Δυστυχως μαλλον δε θα γινει αυτο.
    Πιθανον επισης να γινει και ενα ματς για το ECW Championship μεταξυ του τωρινου πρωταθλητη Jack Swagger και καποιου διεκδικητη οπως Evan Bourne(αυτον πρεπει να τον δεις ειναι πολυ θεαματικος και κωλοτουμπας) ή Tommy Dreamer, αλλα δεν ειναι σιγουρο.
    φίλε σε ευχαριστώ και απαντώ πάλι με spoiler tag...

ένας χρόνος πέρασε τα ίδια και τα ίδια, μπορεί να έχω χάσει 10 events από την περσυνή Wrestlemania (σημείωση μέχρι τότε είχα πάθει overdose βλέπωντας, Raw, Smackdown, ECW, TNA IMPACT και ψηνώμουν να ξεκινήσω να βλέπω και MMA και τι βλέπω....
    (αρχίζει το spoiler)
    Triple H vs Randy Orton για το WWE Championship
    ε όχι ρε παιδιά, ήμαρτον 2 χρόνια βαράει αυτή η ιστορία. οκ είμαι fan του HHH αλλά νισάφι πιά οι μάχες με τον Orton, σαν την τόλμη και γοητεία κατέντησε....
    Edge vs John Cena vs Big Show για το World Championship
    Η μεγαλύτερη απάτη ονομάζεται John Cena, η δεύτερη Edge, τι πας να κάνεις εκεί ρε Big Show, δηλαδή έλεος και πάλι, από τον υπερ αγώνα με τον $$#%#%#$ μποξέρ πέρυσι, πας και μπλέκεις με τον Cena Sucks και τον Who knows what Edge?

Undertaker vs Shawn Michaels(χαλαρα το ματς της βραδιας θα ειναι αυτο)
    Συμφωνώ και επαυξάνω, ίσως είναι ο μόνος ενδιαφέρων αγώνας. Ο Shawn Michaels ο αγαπημένος μου από τους The Rockets, θρύλος αντιμέτωπος με έναν ακόμα θρύλο. Δεν ξέρω γιατί αλλά προβλέπω double Ko σε αυτόν τον αγώνα....
    Jeff Hardy vs Matt Hardy
    Να δεις πότε ήτανε μωρέ....για μια γκόμενα...αχαχούχα πέρασαν κιόλας έξι χρόνια;

JBL vs Rey Mysterio για το Intercontinental Championship
    άντε πάλι μια από χόρτα.......

The Miz & John Morrison vs Carlito & Primo(αδερφος του Carlito) για το tag team championship
    Απορρώ πως μια από τις χειρότερες tag team όλων των εποχών εξακολουθεί εδώ και 2.5 χρόνια να είναι ακόμα πρωταθλήτρια...ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Money in the Bank: CM Punk vs Kane vs Kofi Kingston vs Shelton Benjamin vs MVP vs Mark Henry vs Christian vs Finlay
    Να μαντέψω; η τελική αναμέτρηση θα είναι ο MVP με τον CM Punk, παρεμβένει πάλι ο Hardy α ναι το ίδιο έγινε και πέρυσι, back to back!!!

California love Το avatar του χρήστη T.W.Is.M.
    Περιοχή
    Αγια Παρασκευη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από redarmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε σε ευχαριστώ και απαντώ πάλι με spoiler tag...

ένας χρόνος πέρασε τα ίδια και τα ίδια, μπορεί να έχω χάσει 10 events από την περσυνή Wrestlemania (σημείωση μέχρι τότε είχα πάθει overdose βλέπωντας, Raw, Smackdown, ECW, TNA IMPACT και ψηνώμουν να ξεκινήσω να βλέπω και MMA και τι βλέπω....
    Επειδη εγω εχω παθει φετος αυτο το overdose που ειχες εσυ περσι, σου λεω οτι καποια πραγματα εχουν αλλαξει και καποια εμειναν ιδια. OK TNA δε βλεπω γιατι δε θα μου εμενα χρονος ουτε για να κοιμηθω τοτε, αλλα ολα τ αλλα τα εχω μελετησει. Τα παντα ολα λαιμαι! Παντως αυτο που εχει ενδιαφερον ειναι οτι οι θεαματικοτητες στην Αμερικη τις τελευταιες εβδομαδες πεφτουν, δειγμα οτι ο κοσμος δεν ενθουσιαζεται(και δικαιως κατα τη γνωμη μου) απ αυτο που ετοιμαζεται.

Spoiler

Triple H vs Orton
    Οντως ειναι παλια ιστορια που παιχτηκε και περσι. Απλα φετος εχουμε καινουριο σεναριο πιο ενδιαφερον. Ο Ορτον εχει βγαλει εκτος με κλωτσια στο κεφαλι τον Βινς και το γιο του το Σειν. Μετα εβγαλε με RKO εκτος και τη Στεφανι, με αποτελεσμα να τα παρει ο Triple H και να τον κυνηγαει για εκδικηση, αποκαλυπτοντας αυτο που ηξερε ολη η Αμερικη και οχι μονο, οτι ειναι στην πραγματικοτητα παντρεμενος με τη Στεφανι. Οποτε η ιστορια ειναι Ορτον εναντιον των McMahon, στους οποιους ανηκει και ο HHH.
    Edge vs Cena vs Big Show
    Εμενα παντως μ αρεσουν πολυ και ο Cena και ο Edge. Βεβαια τους σπρωχνει πολυ ο Βινς, αλλα τουλαχιστον εχουν και οι 2 κατι ιδιαιτερο, δεν ειναι απροσωποι. Ο Big Show ειναι τυχερος που βρισκεται σε τοσο μεγαλο ματς, γιατι δεν εμοιαζε να ειναι στα αρχικα πλανα, αλλα τον εβαλαν ισως για να εχουν και το πιθανο στοιχειο της εκπληξης(ολοι περιμενουν νικητη ειτε το Cena ειτε τον Edge)
    Undertaker vs Shawn Michaels
    Σιγουρα θα ναι το καλυτερο ματς της βραδιας, μονο που δεν εχει καποια ιδιαιτερη ιστορια πισω του. Δεν πιστευω ομως οτι θα σπασει το σερι του Undertaker. Γενικα δεν το βλεπω να σπαει το αηττητο στη Wrestlemania μεχρι να αποσυρθει.
    Hardy vs Hardy
    Δεν το θυμομουν αυτο που λες για πριν 6 χρονια. Μαλλον για τη Λιτα θα ηταν ομως. Τωρα απλα ο Ματ ζηλευει τον Τζεφ και του εχει καταστρεψει καποιες ευκαιριες για πρωταθλημα. Κλασικη ιστορια με τον κακο ζηλιαρη αδερφο που επιτιθεται στον καλο, απλα ελπιζω οτι θα γινει καλο ματς(εβλεπα τωρα στη Wrestlemania 10 το αλλο ματς με αδερφια, Bret vs Owen Hart και ηταν πολυ καλος αγωνας, μακαρι να μπορεσουν κι αυτοι να κανουν κατι τετοιο)
    Το tag team γενικα πασχει. Δεν υπαρχουν καλες ομαδες και αυτες οι 2 ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη. Εχουν τις 2 ζωνες σε Raw & Smackdown και τις ενοποιουν. Κι εγω δεν τους παω τους Miz&Morrison, αλλα τους σπρωχνουν πολυ και μαλλον θα κερδισουν.
    Money in the Bank
    Ο MVP πλεον ειναι καλος, οποτε δυσκολα να μεινουν στο τελος 2 καλοι πανω στη σκαλα. Πιο πιθανο βλεπω να βρισκεται στο τελος και ο Shelton Benjamin. Τα 2 προηγουμενα χρονια τους ειχα πετυχει τους νικητες εκει. Εχω ηδη κανει προβλεψη για το φετινο νικητη, θα τη γραψω την αλλη εβδομαδα.
    Η μεγαλη απογοητευση παντως ειναι η ιστορια με τον Jericho. Εκει που περιμενεις το Stone Cold ή το Hulk Hogan, σου προκυπτει ο Piper που πριν λιγα χρονια ειχε καρκινο, ο Snuka με κοιλια μεγαλυτερη του Big Show και ο Steamboat, που ηταν πολυ καλος στα νιατα του, αλλα οχι τοσο εμπορικο ονομα. Εκτος κι αν εχουμε καποια ανατροπη σημερα...
    "Το μπασκετ ειναι σαν την εκκλησια. Πολλοι πηγαινουν, αλλα λιγοι το καταλαβαινουν."

Now let me welcome everybody 2 the wild wild west...

Περιοχή

Προεπιλογή

θα δούμε , θα προσπαθήσω να δω την διοργάνωση του Φεβρουαρίου, για να πάρω μια μικρή δόση Την Wrestlemania πάντως θα την δω.

Προεπιλογή

Απο που τα κατεβαζετε ρε παιδια?υπαρχει κανα σαιτ.στειλτε το μου αν μπορειτε please με ΠΜ.

Περιοχή

Προεπιλογή

Μιας και πλησιάζει η Wrestlemania
    ας κάνουμε μια αναφορά σε κλασικούς αγώνες...ξεκινάω εγώ με την Ultimate Battle

Hulk Hogan Vs The Ultimate Warrior
    [YT]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BJhOYd8FnHs&hl=en&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd 311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BJhOYd8FnHs&hl=en&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd 311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YT]

Προεπιλογή

Ρε παιδια προσπαθω να μην το σχολιασω τοσο καιρο αλλα πως μπορειτε και το βλεπετε αυτο;;; Κανει μπαμ οτι ειναι ολο fake. Εμενα τα γελια με πιανουν καθε φορα και δεν το λεω ειρωνικα.

Περιοχή

Προεπιλογή

αρχικά δες αυτό
    και μετά διάβασε αυτό
    οκ, όλοι μας ξέρουμε πως είναι show είναι φίλε , απλά έχει την πλακίτσα του.

Προεπιλογή

Αν το ξερετε οτι ειναι show τοτε πασο.

California love Το avatar του χρήστη T.W.Is.M.
    Περιοχή
    Αγια Παρασκευη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Riges Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια προσπαθω να μην το σχολιασω τοσο καιρο αλλα πως μπορειτε και το βλεπετε αυτο;;; Κανει μπαμ οτι ειναι ολο fake. Εμενα τα γελια με πιανουν καθε φορα και δεν το λεω ειρωνικα.
    Μα αυτος ειναι ο σκοπος του. Να διασκεδασεις. Φαντασου οτι τον τελευταιο καιρο προσπαθουν να μη χρησιμοποιουν τη λεξη sports και περιοριζονται στο entertainment.
    "Το μπασκετ ειναι σαν την εκκλησια. Πολλοι πηγαινουν, αλλα λιγοι το καταλαβαινουν."

Now let me welcome everybody 2 the wild wild west...

Περιοχή

Προεπιλογή

βρε παιδιά κάτι άσχετο, πως βάζετε το show/hide στο spoiler tag, εμένα την λωρίδα μου βγάζει μόνο...

Τι να πει κανείς Το avatar του χρήστη metallica

Προεπιλογή

βρε παιδιά κάτι άσχετο, πως βάζετε το show/hide στο spoiler tag, εμένα την λωρίδα μου βγάζει μόνο...
    {sp}κειμενο{/sp}

Οπου τα {}, αντικατεστησε τα με []
    Beer: The cause of, and solution to, all of life's problems.
    Homer J. Simpson

Περιοχή

Προεπιλογή

thanks man!
    Spoiler
    το μέλλον σου ανήκει στον ΑΣΒΟ και το ξέρεις

Προεπιλογή

Spoiler
    Μαθετε πρωτα τα βασικα του φορουμ και θα δειξει
    Homer J. Simpson

Περιοχή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από metallica Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler
    Μαθετε πρωτα τα βασικα του φορουμ και θα δειξει
    Spoiler
    ψήνεσε όμως!

Προεπιλογή

Ρε κανουν ολοι τωρα πως το ξερουν και καλα, αλλα μαλλον οπως εγω το εμαθαν ολοι:
    Και εγω μονο με τη λωριδα μπορουσα γιατι ετσι ειναι και τα tags απο το εικονιδιο στον επεξεργαστη κειμενου. Μια φορα ειδα το αλλο με το show/hide κουμπι και παω να κανω quote για να ρωτησω πως γινεται αυτο, αλλα στο quote μεσα φανηκαν τα [ sp][/sp] tags.

Προεπιλογή

Spoiler
    ψήνεσε όμως!
    Spoiler
    Οσο ψηνοταν και ο Λιπι να ερθει στον Ολυμπιακο.

Ρε κανουν ολοι τωρα πως το ξερουν και καλα, αλλα μαλλον οπως εγω το εμαθαν ολοι:
    Και εγω μονο με τη λωριδα μπορουσα γιατι ετσι ειναι και τα tags απο το εικονιδιο στον επεξεργαστη κειμενου. Μια φορα ειδα το αλλο με το show/hide κουμπι και παω να κανω quote για να ρωτησω πως γινεται αυτο, αλλα στο quote μεσα φανηκαν τα [ sp][/sp] tags.
    Ασχετε!

Spoiler
    Και εγω ετσι το βρηκα.
    Homer J. Simpson

Περιοχή

Προεπιλογή

[spoiler]
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από metallica Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler
    Οσο ψηνοταν και ο Λιπι να ερθει στον Ολυμπιακο.
    Spoiler

Big Brother Is Watching You...

Σωθήκαμε! Ξανά! Το avatar του χρήστη reader

Προεπιλογή

Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί στη μπάρα υπάρχει σαν SPOILER και όχι σαν sp, για να υπάρχει ομοιομορφία και να μη βγαίνει αυτή η μουντζούρα. Καταλαβαίνω όμως γιατί δεν υπάρχει επιλογή spoiler στο πλαίσιο της γρήγορης απάντησης. Είναι θέμα τσαχπινιάς...
    The future's so bright, I gotta wear shades.

Περιοχή

Προεπιλογή

Wrestlemania VII

The Undertaker vs "Superfly" Jimmy Snuka

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/PWSFqk1NA7U&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/PWSFqk1NA7U&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Η αρχή της δυναστείας του Undertaker

EL REY VASCO Το avatar του χρήστη joeyTempest
    Περιοχή
    Bilbao

Προεπιλογή

Μιας και πλησιάζει η Wrestlemania
    ας κάνουμε μια αναφορά σε κλασικούς αγώνες...ξεκινάω εγώ με την Ultimate Battle
    Δυο απο τους αγαπημενους μου...

q_pB5BhDmzQ

Τις "ετρωγε" ο Τζεικ απο τον Ερθκουεικ, και στο τελος του εβγαλε το φιδι για να τον τρομαξει και ο αλλος το βαλε στα ποδια....

Απαλευτοι.
    Δεν θα γινεις Ισπανος ποτε.... Πορτογαλε Πορτογαλε....

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές