+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 124

Θέμα: Πως ανακαλύψατε το thrylos-fans?

Το avatar του χρήστη schumi
    Περιοχή
    thessaloniki

Προεπιλογή

και εγω μεσω γουγλη
    ειχα πατησει στην αναζητηση "thrylos fans" και περιεργως με εστειλε εδω

ειχα μεινει για κανα μηνα ως επισκεπτης γιατι δεν εβρισκα αλλον απο θεσσαλονικη και δεν ηξερα τι αντιμετωπιση θα ειχα και επισης εκεινη την περιοδο ειχε φαει 2-3 απανωτα μπαν ο iek νομιζω και οσο ναναι τρομαζε το ματι σου

Προεπιλογή

Είχε κάνει ένα πέρασμα ο Νταλί από τεχνολογικό φόρουμ. Είχε φανεί άνθρωπος που μπορούσες να κάνεις και μια σοβαρή κουβέντα μαζί του. Ε, είπα να δω τι γίνεται στο λημέρι του. Που να ήξερα τι θα έβρισκα...

Hit 'em up...... Το avatar του χρήστη gavrakos
    Περιοχή
    Underwater

Προεπιλογή

Ήταν η Πρωτομαγιά του '07 όταν είχα αρχίσει να ασχολούμαι με το ίντερνετ λίγο περισσότερο απ'ότι τα προηγούμενα χρόνια όταν και το μόνο που ήξερα ήταν να στέλνω e-mail... Πρωτοετής κιόλας στη σχολή, είχα άπειρο χρόνο για ξύσιμο... Ήθελα να βρώ ένα χώρο όπου να μπορώ να συζητάω πολιτισμένα για τα θέματα της ομάδας μου, να συναναστρέφομαι με άτομα σκεπτόμενα και όχι με τη γνωστή καφρίλα της εξέδρας. Έκανα ένα βράδυ search στο google "φορουμ ολυμπιακου" και μου το έβγαλε πρώτο ή δεύτερο στη λίστα... Ήταν τότε η εποχή που μετά το επεισοδιακό διαζύγιο με το Ριβάλντο ο Τάκαρος ψαχνόταν μόνος του για μεταγραφές και μάλλον είχε πελαγώσει ο άνθρωπος... Παρακολούθησα το κλίμα του φόρουμ για 3-4 μέρες και αφού το καρατσεκάρισα και είδα ότι με καλύπτει έκανα την εγγραφή με άβαταρ αν θυμάμαι καλά το Καραϊσκάκη... Τον πρώτο μήνα της εγγραφής μου ένιωθα λίγο σαν ψάρι έξω απ'το νερό (μιας και δεν είχα ξαναμπεί ποτέ σε φόρουμ), όμως άρχισα να γράφω αρκετά μετά από λίγο καιρό, όταν και ήταν στα σκαριά η πώληση του Καστίγιο στη Σαχτάρ... Ε, κουβέντα στην κουβέντα γνωριστήκαμε καλύτερα, προέκυψαν κι άλλα θέματα συζήτησης στην πορεία και σταδιακά κόλλησα...
    ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΣΚΑΡ ΓΚΟΝΖΑΛΕΖ

Προεπιλογή

Η καρφίλα η παράνοια και ο σουρεσλισμός συνάντησαν την πολιτισμένη και μερικές φορές προκατειλημμένη συζήτηση εδώ μέσα.

Αυτό με έκανε να συνεχίσω να ποστάρω στο φόμουμ.

Είναι η εναλλαγή των συναισθημάτων, η ενημέρωση, η ανταλλαγή απόψεων και η αίσθηση της παρέας που με κρατάει εδω μέσα.

I have seen the fnords.

Προεπιλογή

εγώ βασικά είμαι Λεμονικός...

έγραφα στο επίσημο φόρουμ, κάποια στιγμή βαρέθηκα να διαβάζω πόσο κακός είναι ο Λεμονής και γιατί πρέπει να φέρουμε ισπανό προπονητή

...και όταν η αναγνωση των άστρων και των Πουλων με έπεισε στις 6/3/2008 ότι φεύγει ο Λεμονής εξαγόρασα το συμβόλαιό μου με το επίσημο φόρουμ και ήρθα εδώ ως ελεύθερος και χωρίς ρήτρες

έγραφε και ο brother μου εδώ από καιρό και το παρακολουθούσα έτσι κι αλλιώς

Self-Banned Το avatar του χρήστη Sir Eric
    Περιοχή
    Cambridge

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από leonel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπαίνοντας σε αλλόθρησκο φόρουμ aka λαγοφόρουμ aka ολοιβριζουνολους aka οποιοςπειτηνπιοχυδαιαβρισιαγινεταιαντμιν, πέφτω στον έξης διάλογο.

Λαγός πολιτισμένος- Ρε παιδιά μην βρίζετε έτσι τα πάντα! Παναθηναικοί είμαστε όλοι... είναι δυνατόν να μιλάμε έτσι ο ένας στον άλλον?

Λαγός κλασσικός - Μεγάλαι αν γουστάρροις! Αν δαιν γουσταρροις να πας να μειλας στο θρειλος φανς με τους πωλοιτεισμαινους!

ΤΙ ΛΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΛΕΕΙ Ο ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΛΕΟΝΕΛ!!! ΕΧΟΥΜΕ KAI ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ULTRAS???

Μπαίνω λοιπόν και πέφτω πάνω σε ποστ του Eric στο ΠαοΙ.
    "Μάλλον τον ειρωνευόταν τον άλλον και το έλεγε πολιτισμένο" λέω από μέσα μου

Τεσπά έτσι έγινε η δουλειά περίπου και κατέληξα εδώ.
    Red Spots @ www.thrylos-fans.net
    Ave Eric.......οι μελλοbanατοι σε χαιρετούν!
    Γυναίκα Μπικίνι Τραγικό

Ερυθρόδερμος Το avatar του χρήστη La Boetie
    Περιοχή
    Δημοκρατία της Σιεφταλίας

Προεπιλογή

Παλιότερα, έγραφα στο θρεντ του Ολυμπιακού για ποδόσφαιρο στο fantis, που ήταν πολυσυλλεκτικό αγγλόφωνο σάιτ για έλληνες της διασποράς. Άρχισα να γράφω σε ελληνικό σάιτ της ομάδας όταν έδιωξαν τον Μπάγεβιτς, από οργή και πίκρα. Εκεί είδα τα ποστ κάποιων μούτρων από δω μέσα που μου άρεσαν. Τα μούτρα έφυγαν ομαδόν κάποια στιγμή. Ένα χρόνο αργότερα, είχα μια υπαρξιακή κρίση με ένα χασοδίκη που μου είχε σπάσει τα κάκαλα με τον Σόλιντ, και αποφάσισα να βρω τα μούτρα, σε περίπτωση που είχαν στήσει κάτι άλλο.
    Τα βρήκα. Τα πρώτα ποστ που θυμάμαι εδώ ήταν δηλώσεις λατρείας για τον Σόλιντ. Άβαταρ δεν θυμάμαι, αλλάζω υπερβολικά συχνά.
    Those are my principles, and if you don't like them... well, I have others.
    Groucho Marx

Club de Paris Το avatar του χρήστη oikon7

Προεπιλογή

...κι εγώ τα ίδια μούτρα έψαχνα, για να πλακωθούμε με τα πληκτρολόγια. Ε, τα βρήκα.
    never been too keen a timekeeper

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από La Boetie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλιότερα, έγραφα στο θρεντ του Ολυμπιακού για ποδόσφαιρο στο fantis, που ήταν πολυσυλλεκτικό αγγλόφωνο σάιτ για έλληνες της διασποράς. Άρχισα να γράφω σε ελληνικό σάιτ της ομάδας όταν έδιωξαν τον Μπάγεβιτς, από οργή και πίκρα. Εκεί είδα τα ποστ κάποιων μούτρων από δω μέσα που μου άρεσαν. Τα μούτρα έφυγαν ομαδόν κάποια στιγμή. Ένα χρόνο αργότερα, είχα μια υπαρξιακή κρίση με ένα χασοδίκη που μου είχε σπάσει τα κάκαλα με τον Σόλιντ, και αποφάσισα να βρω τα μούτρα, σε περίπτωση που είχαν στήσει κάτι άλλο.
    Τα βρήκα. Τα πρώτα ποστ που θυμάμαι εδώ ήταν δηλώσεις λατρείας για τον Σόλιντ. Άβαταρ δεν θυμάμαι, αλλάζω υπερβολικά συχνά.
    Εγώ δυστυχώς () θυμάμαι φίλε. Η μούρη σου ήταν το πρώτο avatar και ο πρώτος σου λογαριασμός ήταν με το όνομα σου. Το θυμάμαι διότι είσαι η δεύτερη περίπτωση που μου έχει τύχει στη ζωή μου μετά τον κουμπάρο μου που παρεξήγησα τόσο πολύ άνθρωπο : Και στις δύο περιπτώσεις θεώρησα ότι επρόκειτο για νερντ.......

Ερυθρόδερμος Το avatar του χρήστη La Boetie
    Περιοχή
    Δημοκρατία της Σιεφταλίας

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δυστυχώς () θυμάμαι φίλε. Η μούρη σου ήταν το πρώτο avatar και ο πρώτος σου λογαριασμός ήταν με το όνομα σου. Το θυμάμαι διότι είσαι η δεύτερη περίπτωση που μου έχει τύχει στη ζωή μου μετά τον κουμπάρο μου που παρεξήγησα τόσο πολύ άνθρωπο : Και στις δύο περιπτώσεις θεώρησα ότι επρόκειτο για νερντ.......
    Το ότι ο πρώτος λογαριασμός μου ήταν με το όνομά μου το θυμάμαι και γω αλλά μούρη δεν έχω βάλει ποτέ ρε συ. Όσο για το nerd, εχμ, δεν έχεις πέσει και τόοοοοοοσο έξω.....
    Those are my principles, and if you don't like them... well, I have others.
    Groucho Marx

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από La Boetie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι ο πρώτος λογαριασμός μου ήταν με το όνομά μου το θυμάμαι και γω αλλά μούρη δεν έχω βάλει ποτέ ρε συ. Όσο για το nerd, εχμ, δεν έχεις πέσει και τόοοοοοοσο έξω.....
    Tί να σου πω ρε φίλε.......αυτή την εντύπωση έχω. Τέλος πάντων, δεν έχει(ς)* και τόση σημασία πια......

* Σοοοοοοοορυυυυ!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dali : 25-04-09 στις 16:51

Προεπιλογή

Δεν μπορώ να ξέρω τι άβαταρ χρησιμοποιούσε παλιά ο La (αφού δεν ήμουν εδώ) νομίζω όμως ότι ένα φεγγάρι χρησιμοποιούσε αυτήν την προσωπογραφία του Βλαντ του Παλουκωτή. Και το θυμάμαι γιατί όταν μπήκα στο φόρουμ της Σεντ-Ετιέν την χρησιμοποιούσε και εκεί ένας χρήστης κι έπαθα σοκ, νομίζοντας ότι γράφτηκε ο αθεόφοβος να τους κάνει πλάκα.

ΥΓ. Dali, για πρόσεξε λίγο τα περιττά τελικά σίγμα στην τελευταία σου πρόταση, μην αρπαχτείτε τζάμπα.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καναπές Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ. Dali, για πρόσεξε λίγο τα περιττά τελικά σίγμα στην τελευταία σου πρόταση, μην αρπαχτείτε τζάμπα.
    .....

Πάλευα να καταλάβω τί εννοείς......

Σόρυ Αντουάν......

ΘΡΥΛΕΜΕΝΟΣ! Το avatar του χρήστη erisgr

Προεπιλογή

Εγω έψαχνα για ένα club inspired το οποίο είχε αναφέρει ο Πανούτσος σε μια πανουτσο-καρπετ εκπομπή. Του είχαν λεει δώσει μια μπλούζα ή κατι τέτοιο.

Ναι ρε σεις απο την καρπετο εκπομπή σας έμαθα.!

Ηταν οι εποχές που αν έλεγες καλή κουβέντα για τον βάτραχο κινδύνευες με λιθοβολισμό και οι μόνες φωνές οπαδών του Ολυμπιακού ήταν οι εκπομπές της 7 οι οποιες είχαν αρχίσει πλεον να με αναγουλιάζουν.

Ψάχνοντας στο web για αυτό το inspired βρήκα ένα κείμενο κάτι σαν ιδρυτική διακήρυξη αυτού του κλαμπ με την οποία αγαλίασα μιας και κατάλαβα ότι δεν ημουνα ο μόνος "βάζελος" και "αγαπητικός" επειδή θεωρούσα τον Ντουσαν καλό προπονητη.

Εψαξα να δω πως γίνεσαι μέλος σε αυτό το κλαμπ δεν τα κατάφερα.
    Μετα από μια συνηθισμενη ευρωπαική βραδιά επι Σολιντ , μετα την εντος έδρας ηττα απο τη Ρομα νομίζω, μπαίνοντας στο site inspired με κάποιο τρόπο βρήκα το link στο φορουμ.

Σε αντιθεση με άλλους που διαβάζουν πριν γράψουν εγω άρχισα να γράφω χωρίς να διαβάσω τίποτε πριν, χώνοντας τα απευθείας στον Σολιντ.

Ε έφαγα κάποιες ψιλοπαρατηρήσεις οι οποίες όπως κατάλαβα αργότερα ήταν κάτι σαν το μπουγέλωμα του αρχάριου αλλά μετά έστρωσα εγω ...έστρωσαν και οι admin...
    Και ζούμε όλοι καλά και θα ζήσουμε καλύτερα.

Ωραιο θέμα Wappy.!! - πολύ καλή ιδέα. Τι πιο ωραίο απο το να μιλάμε για τον εαυτό μας.!!
    ‘δώσε αυτό που δεν έχεις που δεν μπορείς να φανταστείς ....όλα για όλα τώρα, είναι η τελευταία σου ευκαιρία’ --Σπύρος Γιαννιώτης - Ολυμπιονίκης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από schumi Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...επισης εκεινη την περιοδο ειχε φαει 2-3 απανωτα μπαν ο iek νομιζω και οσο ναναι τρομαζε το ματι σου
    ασε ρε συ σουμι, τι αεροζολ, τι φλιτ, τι μπαιγκον ειχα χρησιμοποιησει. δεν επιανε τιποτε. αντοχη ρε που εχουν οι δικηγοροι !!! (ο mihas δεν πιανεται. δηλωνει πιανιστας σε μπουρδελο το οποιο συνιστα πιθανον την μεγιστη επαγγελματικη ονειρωξη ιδιως αν παιζει blues )
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Big Boss Το avatar του χρήστη scarface
    Περιοχή
    στο δωμάτιό μου

Προεπιλογή

ιδρυτικη διακηρυξη?πουντη να τη δουμε και εμεις?

Club de Paris Το avatar του χρήστη oikon7

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από scarface Εμφάνιση μηνυμάτων
    ιδρυτικη διακηρυξη?πουντη να τη δουμε και εμεις?
    H ερώτηση που κάνεις είναι παρόμοια με το να ζητάς να σου πούμε πώς τελειώνει το Lost με μοναδικό επιχείρημα ότι είδες τρία επεισόδια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη oikon7 : 25-04-09 στις 19:43
    never been too keen a timekeeper

Προεπιλογή

καποια εποχη ειχαμε επιδιωξει να ιδρυσουμε ενα club για την ομαδα με τον τιτλο Inspired Club. για λογους που δεν ειναι της παρουσης γιατι σηκωνουν μεγαλη συζητηση και αρκετο πιοτο για να εξηγηθουν πληρως αν και τυπικως ιδρυθηκε (αναγνωριση πρωτοδικειου) ουσιαστικως λειτουργησε ελαχιστα αλλα μας βοηθησε να παρουμε μερικα χρησιμα μαθηματα για τον καθενα που ασχοληθηκε. για αυτο το club μιλαει ο Λευτερης παραπανω και την ιδρυτικη του διακηρυξη την οποια πρεπει να την ξεθαψουμε απο καπου και θα την ανεβασουμε
    ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    ΠΗΔΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Lord High Executioner - "My name is Edmund Blackadder, and I am the new minister in charge of religious genocide. Now, if you play straight with me, you'll find me a considerate employer. But cross me and you'll soon discover that under this playful, boyish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac."

Η τεράστια σημασία των βλακών στον σύγχρονο βίο

Ακροτελεύτια διάταξη

Big Boss Το avatar του χρήστη scarface
    Περιοχή
    στο δωμάτιό μου

Προεπιλογή

επειδη εχω δει 4 σεζον και ας γινεται πολυ πατατα με τα χρονια,σφυρα το κειμενο...

edit:δεκτον και περιμενω να επανελθετε εν καιρω.

Τι να πει κανείς Το avatar του χρήστη metallica

Προεπιλογή

Αυτοι που θεωρουν το Lost βαρετο και δεν αντεξαν να δουν ουτε τη μιση πρωτη σεζον καλυτερα να την κανουν με ελαφρα απο το φορουμ?
    Beer: The cause of, and solution to, all of life's problems.
    Homer J. Simpson

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές