+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 2 από 80 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 6 12 52 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 1594

Θέμα: Pro Evolution Soccer - FIFA

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

είναι πολύ καλύτερο του PES 2009 έπαιξα μια Beta έκδοση του παιχνιδιού για PC, έχει αλλάξει άρδην στον τομέα της τακτικής, οι παίκτες αντί για special abilities έχουν κάρτες που μπορούν να απενεργοποιηθούν κατόπιν εντολής του παίκτη, μπορείς να κάνεις φουλ πρέσσιγκ στον αντίπαλο και να μείνουν από δυνάμεις οι παίκτες σου, καλύτερα γραφικά και οχι ρομποτικές κινήσεις!

Το avatar του χρήστη metaljohnq
    Περιοχή
    Afghanistan

Προεπιλογή

θα αρρωστησουμε και φετος!!!

Περιοχή

Προεπιλογή

εννοείται...επίσης το καλό για τους κατόχους PS3 είναι πως το παιχνίδι θα φιλοξενείται σε σέρβερ της Sony άρα απροβλημάτιστο online...

Περιοχή
    Afghanistan

Προεπιλογή

ανυσυχουσα που το πατσακι το wehellas βγηκε πριν τελειωσει η μετργραφ περιοδος και ελεγα αν θα βγαλουν και αλλο με τις επομενες μεταγρ που θα κανει η ομαδα μας...που να ξερα πως μονο η δικια μας δν θα χρειαζεται διορθωση

Περιοχή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από metaljohnq Εμφάνιση μηνυμάτων
    ανυσυχουσα που το πατσακι το wehellas βγηκε πριν τελειωσει η μετργραφ περιοδος και ελεγα αν θα βγαλουν και αλλο με τις επομενες μεταγρ που θα κανει η ομαδα μας...που να ξερα πως μονο η δικια μας δν θα χρειαζεται διορθωση
    Δες και την θετική πλευρά...δεν θα χρειαστεί να κάνεις edit την ομάδα ούτε στο PES 2010!

Περιοχή
    Afghanistan

Προεπιλογή

για εμας τους κολλημενους με το προ δουλευει ο σωκος!που να ταλαιπωρουνται τα παιδια με καινουριους παικτες(αντε να βρεις το φρεντουτσινο)ας την ομαδα ετσι που μαθανε να τη δουλευουν!παντως περα απο τη πλακα φτυνω αιμα να φτιαξω εντεκαδα!που να αρχισουν οι τραυματισμοι!τον νιωθω το τιμουρη!αντε να περασει η χρονια να παρω κανα παικτη !

Προεπιλογή

Άκουσε με η ομάδα στο patch δεν έχει κανένα πρόβλημα.
    Η άμυνα όπως φαντάζεσαι, αμυντικό χάφ ο Λεντέσμα, μπροστά του θα βάλεις τους Ντουντου και Μαρέσκα με αυτόν που θα διαλέξεις να βάλεις στα δεξιά (εγώ τον Ντουντου) να είναι λίγο πιο μπροστά. Πάνω αριστερά (LMF) βάζεις τον Γκαλέττι να συγκλίνει και να σουτάρει.

Στην επίθεση βάζεις δεξιό winger ή SS τον Ζαιρί και φόρ τον Ντιόγκο. Παίκτης κλειδί σε αυτό το σύστημα θα δείς ότι είναι ο Ζαιρί, τον έχουν κάνει πολύ τεχνίτη.

I have seen the fnords.

Περιοχή
    Afghanistan

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sspyross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άκουσε με η ομάδα στο patch δεν έχει κανένα πρόβλημα.
    Η άμυνα όπως φαντάζεσαι, αμυντικό χάφ ο Λεντέσμα, μπροστά του θα βάλεις τους Ντουντου και Μαρέσκα με αυτόν που θα διαλέξεις να βάλεις στα δεξιά (εγώ τον Ντουντου) να είναι λίγο πιο μπροστά. Πάνω αριστερά (LMF) βάζεις τον Γκαλέττι να συγκλίνει και να σουτάρει.

Στην επίθεση βάζεις δεξιό winger ή SS τον Ζαιρί και φόρ τον Ντιόγκο. Παίκτης κλειδί σε αυτό το σύστημα θα δείς ότι είναι ο Ζαιρί, τον έχουν κάνει πολύ τεχνίτη.
    θα το δοκιμασω!thanks!

Προεπιλογή

Πώς σας φάνηκε το demo του 2010 παιδιά;

Φαίνεται να έχει βελτιωθεί αρκετά αν και μου έχει σπάσει τα νεύρα το καινούργιο μενού για τα συστήματα και τις αλλαγές, και η αφαίρεση του πολύγωνου για τα χαρακτηριστικά του παίκτη.

Κατα τα άλλα είναι μπόμπα, και τα γραφικά σπέρνουν.

I have seen the fnords.

Περιοχή

Προεπιλογή

Για να μην ψάχνετε, το demo του PES 2010 μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ.

Se7en Το avatar του χρήστη Red Patras
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Τρομερό. Το έπαιξα σε φουλ γραφικά, στο Άνφιλντ (Λίβερπουλ-Μπάρτσα) και ήταν λες και έβλεπα τηλεόραση. Καλό και το gameplay (πολύ σημαντικό αυτό, αν αναλογιστούμε οτι το κανονικό παιχνίδι είναι αρκετά βελτιωμένο σε τέτοια θέματα σε σχέση με το DEMO). Μου άρεσε πολύ.

ΥΓ. Ας αλλάξει κάποιος τον τίτλο αυτό σε σκέτο "Pro Evolution Soccer"...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Red Patras : 18-09-09 στις 18:36

Περιοχή

Προεπιλογή

Εδώ μπορείτε να βρείτε ένα προγραμματάκι για να βελτιώσετε το Demo, να αλλάξετε την χρονική διάρκεια ενός αγώνα και να αυξήσετε την ανάλυση του παιχνιδιού.

Προεπιλογή

Να σαι καλά Κώστα. Κάτι τέτοιο χρειαζόμουν μέχρι να βγεί το παιχνίδι.

I have seen the fnords.

Περιοχή

Προεπιλογή

και εσύ να είσαι καλά Σπύρο, enjoy the game

Big Boss Το avatar του χρήστη scarface
    Περιοχή
    στο δωμάτιό μου

Προεπιλογή

το κατεβασα στο xbox 360.φοβερα γραφικα(λογικα ομως το φιφα παραμενει ανωτερο) και εξαιρετικο gameplay που μας ενδιαφερει κυριως.κατεβηκε μια ταχυτητα το παιχνιδι και "χτιζεις" την επιθεση αντι να τρεχεις περα δωθε με τα μαυρακια.

τα μενου αθλια.

Προεπιλογή

Όπως κάθε φορά που βγαίνει καινούργιο προ, έτσι και τώρα μέχρι να προσαρμοστώ μου έχουν σπάσει τα νεύρα.

Μου φαίνεται άθλιο το κοντρόλ των παικτών, αργούν να δώσουν πάσα, ή προωθημένη πάσα είναι απαράδεκτη, και το τραγικότερο όλων, αν πατήσεις 2 φορές την πάσα, δεν πασάρει γιατί κάνει προσποίηση πάνω στην πάσα!

Ελπίζω να το συνηθίσω σύντομα γιατί μου φαίνεται όσο περισσότερο ρεαλιστικό το κάνουν, χάνει το arcade στοιχείο του και σε λίγο θα χρειάζεται να παίζουμε 90 λεπτά για να βάλουμε γκόλ.

Οι τερματοφύλακες επίσης τρώνε τα πιο άκυρα γκόλ.

Γιατί τα πέναλτι; Δεν τα έχω καταλάβει ακόμη, αλλά νομίζω ότι όσο πιο πολύ πατάς την κατεύθυνση, τόσο πιο πλάγια (άουτ) πάει η μπάλα.

I have seen the fnords.

Προεπιλογή

Παίζει και για PS3 ή μόνο PC?

Προεπιλογή

Και PS3 και PC και XBOX.

I have seen the fnords.

Περιοχή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sspyross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως κάθε φορά που βγαίνει καινούργιο προ, έτσι και τώρα μέχρι να προσαρμοστώ μου έχουν σπάσει τα νεύρα.

Μου φαίνεται άθλιο το κοντρόλ των παικτών, αργούν να δώσουν πάσα, ή προωθημένη πάσα είναι απαράδεκτη, και το τραγικότερο όλων, αν πατήσεις 2 φορές την πάσα, δεν πασάρει γιατί κάνει προσποίηση πάνω στην πάσα!

Ελπίζω να το συνηθίσω σύντομα γιατί μου φαίνεται όσο περισσότερο ρεαλιστικό το κάνουν, χάνει το arcade στοιχείο του και σε λίγο θα χρειάζεται να παίζουμε 90 λεπτά για να βάλουμε γκόλ.

Οι τερματοφύλακες επίσης τρώνε τα πιο άκυρα γκόλ.

Γιατί τα πέναλτι; Δεν τα έχω καταλάβει ακόμη, αλλά νομίζω ότι όσο πιο πολύ πατάς την κατεύθυνση, τόσο πιο πλάγια (άουτ) πάει η μπάλα.
    δοκίμασε με τις ρυθμίσεις τακτικής, υπάρχει επιλογή για την απόσταση των συμπαικτών σου σε σχέση με τον παίκτη που έχει την μπάλα, για το αν θα ανεβαίνουν στην επίθεση...έχει πολλές ρυθμίσεις.

Εμένα με εκνευρίζουν τα μενού στα Ελληνικά!!!
    Οι τερματοφύλακες είναι χάλια, σίγουρα δεν θα είναι έτσι στην τελική έκδοση.

Se7en Το avatar του χρήστη Red Patras
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

To κοντρόλ και η καθυστέρηση στη πάσα "με τη μία" είναι σοβαρά προβλήματα τα όποια ελπίζω να έχουν διορθωθεί μέχρι τη τελική έκδοση όπως και το γεγονός οτι οι τερματζήδες είναι όλοι "τρύπες"! Αλλά γενικώς γ@μεί το παιχνίδι.

Αν είσαι από αυτούς που έπαιρνες το Μέσι, περνούσες 10 παίκτες και έβαζες γκολ, το PES2010 δεν είναι για σένα σίγουρα. Πρέπει να παίξεις λίγο μπαλίτσα για να βάλεις γκολ στο καινούργιο. Μου αρέσει πάρα ο ρεαλισμός του παιχνιδιού...

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές