+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 97 από 99 ΠρώτηΠρώτη ... 47 87 93 94 95 96 97 98 99 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.921 έως 1.940 από 1965

Θέμα: Βαγγέλης Μάντζαρης [17]

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από REIGNMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτη φορά με βλέπεις αδερφέ να "κράζω" τον Βαγγελάρα? 'Η μήπως περίμενα στοικά το παιχνίδι με τον ζέλα στο εσακιστάν για να βγάλω πόρισμα για τον Βάγγο? Μιλάμε για άσσο... για έναν παίχτη που δεν έχει ΟΥΤΕ μέτριο χειρισμό μπάλας. Δεν την κατεβάζει σχεδον ποτέ. Δεν μπορεί να οργανώσει , είναι μετριοκακός πασέρ και μετα τον τραυματισμό του είναι και μέτριος αμυντικός (μέχρι και ο ναβάρο στα 40 τον χόρεψε) δηλαδή πιστεύεις οτι όντως περίμενα αυτό το παιχνίδι για να βγάλω κάποιο συμπέρασμα ή δεν ξέρω εγω τι? Όταν οι ζελέδες δίνουν 2εκ στο άλιεν (που οκ είναι 2-3 κλάσεις πάνω απο το βαγγελάκη) τι σε κάνει να πιστεύεις οτι θα έδιναν όντως 1εκ ή όσα δώσαμε εμείς έστω στον βαγγο για να πάει απέναντι? Ποτε δεν ήταν πραγματικός στόχος τους ή ποτε δεν θα δίνανε αυτά τα λεφτά. Παίξανε στην "ταύλα" μας να μην χάσουμε Έλληνα παίχτη δικό μας απο αυτούς και μας τον φόρεσαν 2 φορές καπάκια. Να πληρώσουμε τρελή ΤΡΕΛΗ ομως υπέραξία σε έναν μετριοκακό παίχτη που δεν πιστεύω οτι έχει κάποια πραγματική θέση στο παρκέ.

Να αγιάσει το στόμα σου. Λέω τα ίδια ακριβώς 2-3 χρόνια αυτά τώρα και απειρελάχιστοι νιώθουν. ( δεν αναφέρομαι σε παιδιά του φόρουμ φυσικά αφού είμαι νέος εδώ ).

Επιτέλους νιώθω ότι μιλάω με άνθρωπο που ξέρει από μπάσκετ.

Να προσθέσω σε όσα λές, ότι ούτε σουτ έχει πέρα από ένα στατικό 3ποντο ( κι αυτο με λιγες προσπαθειες ), ούτε drive (!), ούτε καν καλό ποσοστό στις βολές!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Garret Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να αγιάσει το στόμα σου. Λέω τα ίδια ακριβώς 2-3 χρόνια αυτά τώρα και απειρελάχιστοι νιώθουν. ( δεν αναφέρομαι σε παιδιά του φόρουμ φυσικά αφού είμαι νέος εδώ ).

Επιτέλους νιώθω ότι μιλάω με άνθρωπο που ξέρει από μπάσκετ.

Να προσθέσω σε όσα λές, ότι ούτε σουτ έχει πέρα από ένα στατικό 3ποντο ( κι αυτο με λιγες προσπαθειες ), ούτε drive (!), ούτε καν καλό ποσοστό στις βολές!
    Ούτε και εγώ είμαι τρελός φάν του και έχω πιάσει τον εαυτό μου να τον κράζει σε άπειρα ματς, αλλά βρές μου έλληνα παίχτη να σου κάνει εμφανίσεις σαν του Βαγγελάρα στα μεγάλα ευρωπαικά ραντεβού (πχ πέρσυ στον ημιτελικό ή τον τελικό, στην σειρά με την Μπάρτσα κτλπ)...

Αυτό το πράγμα δυστυχώς δεν το έχουν όλοι οι ταλαντούχοι παίχτες ούτε μαθαίνεται εύκολα, θυμίσου την σιγουρία στο πρόσωπο του Μάντζαρη των 700 χιλ και την ασπρίλα στο πρόσωπο του Ντε κολό των 4εκ.

Προεπιλογή

Τι εμφανίσεις έκανε στα μεγάλα ραντεβού ρε Μίλτο;; Καλός στον ημιτελικό και μέτριος στον τελικό. Και όλη την χρονιά ( για 1 ακομα σεζον ) ήταν κακός ως μέτριος.
    Επίσης, στα Play-off με Εφές ήταν ανύπαρκτος στα 4/5 παιχνίδια.

Και μου λες για Έλληνες και εμφανίσεις σε Ευρωπαϊκά παιχνίδια =

Είναι καλύτερος από Σπανούλη - Σλούκα - Καλάθη ; Ούτε απ' τον Παππά είναι καλύτερος, ούτε καν από τον πιτσιρικά τον Κόνιαρη, και θα σου πω ότι και ο Τολιοπουλος αλλα και ο Μουρατος ειναι καλυτεροι παιχτες.

The Beer Hunter Το avatar του χρήστη De Niro
    Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Eιναι Ελληνας και ανήκει στον βαθύ πυρήνα της ομάδας. Καταλάβετε λιγο πως λειτουργεί η ομάδα μας επιτέλους, δεν ειναι μονο τα στατιστικά που παίζουν ρόλο.

ΓΙΑ ΤΟΝ JOHNNY BOY, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eιναι Ελληνας και ανήκει στον βαθύ πυρήνα της ομάδας. Καταλάβετε λιγο πως λειτουργεί η ομάδα μας επιτέλους, δεν ειναι μονο τα στατιστικά που παίζουν ρόλο.
    Οπότε γι αυτο πρεπει να τον κρατήσουμε μη χάσουμε το κελεπούρι και τα πούρα του στην Παραλιακή μετά το χάσιμο του Πρωταθλήματος;;

Διαφωνώ όσο δεν πάει με αυτή την λογική. Θες όπως και να χει να τον κρατήσεις επειδή θεωρείς ότι έχει προσφέρει (λέμε τώρα) ;; Βάλτον να παίζει 10 λεπτά αντί για 20 και δώσε χρόνο σε Τολιόπουλο κλπ μικρούς.

Όσο για την αύξηση που του έδωσαν, δεν έχω λόγια. 1η φορά βλέπω παίχτη να κάνει μία ακόμα κακή σεζόν και να παίρνει αύξηση. Κορδελάκια έπρεπε και στον βάζελο.

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Ε ας διαφωνείς, δεν αλλάζει κάτι.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

He 'll be back Το avatar του χρήστη gatoni

Προεπιλογή

Πείτε του Σπανούλη πως θέλετε να δώσετε τον Μάντζαρη και να φέρετε άλλον σούπερ γουάου γκαρντ στη θέση του. Αλλά τραβήξτε το και σε βίντεο, θέλω να γελάσω.

Το μπάσκετ δεν είναι άθροισμα στατιστικών.
    ΒΑΖΕLOBUSTERS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gatoni Εμφάνιση μηνυμάτων

Το μπάσκετ δεν είναι άθροισμα στατιστικών.
    Όχι, αλλά είναι κατί παραπάνω από στατικό 3πόντο

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Όχι, αλλά είναι κατί παραπάνω από στατικό 3πόντο
    Nαι, μονο που ειναι λιγάκι παιδικο αν πιστεύεις οτι η προσφορά του Μαντζαρη στην ομάδα ειναι μονο αυτή. Στην ολη της λειτουργία εννοώ, μη με ρωτησεις αν εχει φέιντ αγουέι σουτάκι.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από De Niro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαι, μονο που ειναι λιγάκι παιδικο αν πιστεύεις οτι η προσφορά του Μαντζαρη στην ομάδα ειναι μονο αυτή. Στην ολη της λειτουργία εννοώ, μη με ρωτησεις αν εχει φέιντ αγουέι σουτάκι.
    Έχουμε απαντήσει πιο πάνω. Δες το ποστ ενός σύγγαυρου και την δική μου απάντηση και θα δεις τι κάνει αναλυτικά στην ομάδα. Ας αφησουμε τις ψυχολογιες και τα αποδυτηρια εκτος, μιλαμε ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΚΕ.

Περιοχή
    Κορυδαλλός

Προεπιλογή

Βρε διαχώρισε οτι θέλεις. Ο παικτης δεν παει πουθενά γιατι προσφέρει. Δεν ειναι μλκες αυτοι που τον κρατάνε κι εσείς οι έξυπνοι.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

****** τραμπαλα

Προεπιλογή

Καλά μην παίρνεις και όρκο.

Προεπιλογή

Δεν πρόλαβα να δω το ματς, αλλά έμαθα και διάβασα ότι...μεγαλούργησε πάλι το "αστέρι" μας...

Σε 30' 2 ολόκληρους πόντους με 1/3 2ποντα, 0/4 3ποντα, 2 ασσιστ, 2 κλεψιματα, 3 λαθη και ..... -1 PIR.

και όπως μου είπε φίλος, τον έκαναν κλασσικά γιογιό στην άμυνα.

Minar thunder Το avatar του χρήστη blue edwards
    Περιοχή
    Ιn the paint ...

Προεπιλογή

Το οτι δεν αφησε τον γκρειντζερ να παει ουτε για κατουρημα δεν μπορει δυστυχως να καταγραφει σε μια στατιστικη .
    ΟΛΑ ΚΑΛΑ , ΟΛΑ ΑΝΘΗΡΑ !!

Προεπιλογή

Δεν πρόλαβα να δω το ματς, αλλά έμαθα και διάβασα ότι...μεγαλούργησε πάλι το "αστέρι" μας...

Σε 30' 2 ολόκληρους πόντους με 1/3 2ποντα, 0/4 3ποντα, 2 ασσιστ, 2 κλεψιματα, 3 λαθη και ..... -1 PIR.

και όπως μου είπε φίλος, τον έκαναν κλασσικά γιογιό στην άμυνα.
    Καταλαβαίνεις ότι κάνεις αυτό που κατηγορείς αρκετούς εδώ μέσα ότι κάνουν με το Σεμπά, έτσι;
    I fart in your general direction.

Προεπιλογή

Σοβαρά τώρα αμφισβητείται ο Μαντζαρης??
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

Το avatar του χρήστη chouk
    Περιοχή
    Crazy Waters

Προεπιλογή

Ρε πατε καλα?

Γραφει ο αλλος οτι δεν κατεβαζει ΠΟΤΕ την μπαλα!!!
    Ποιος?Ο ματζαρης ρε??? ΜΟΝΟ ο ματζαρης κατεβαζει την μπαλα!
    Βρειτε μου αλλον γκαρντ που να κατεβαζει μπαλα, και να εχει λιγοτερα λαθη. Χειρισμος της μπαλας τι ειναι ρε ****ιδες? το να την κατεβαζεις πισω απο την πλατη, κατω απο τα ποδια και αλλα τετοια?!

Δλδ ελεος

Γιατι το "χ0υπ" το βγαζει με αστερακια?ειναι κακο να εισαι χ0υπης?!!
    Παμε μωρη ομαδαρα....
    Την προκυμαία θα διαβώ και θα σταθώ στην άκρη,
    θα ενωθεί με το νερό το αλμυρό το δάκρυ,
    κι αιώνια θα προσμένω το πλοίο να δω να φτάνει,
    μέχρι που θα εμφανιστείς ξανά Λάρα Γκαρσία Ντάνι

He 'll be back Το avatar του χρήστη gatoni

Προεπιλογή

Ρε παιδιά τώρα θα τα μάθετε;
    Και την ντριμ τιμ του 92 να είχαμε για ρόστερ θα διαβάζαμε πως με το κολλεγιόπαιδο τον Λέιτνερ δεν έχουμε βάθος, ο Μάτζικ έχει 2 χρόνια να παίξει μπάσκετ άρα θέλουμε γκαρντ και πως με τον Λάρι Μπερντ 35 στα 36 η τρύπα στο 3 είναι τεράστια.
    ΒΑΖΕLOBUSTERS

Προεπιλογή

Καλά τώρα μετά το 2ο επίσημο παιχνίδι έχει βγει πόρισμα για αποπομπή του Μάντζαρη; Που όπως λέει κι ένα παιδί από πάνω ανήκει στον βαθύ πυρήνα της ομάδας, γι'αυτόν τον Μάντζαρη;

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gatoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πως με τον Λάρι Μπερντ 35 στα 36 η τρύπα στο 3 είναι τεράστια.
    Άσε που παίρνει χρόνο από τον παιχταρά Κρις Μάλιν ο βετεράνος...

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές