+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 36 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 26 32 33 34 35 36
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 701 έως 713 από 713

Θέμα: Ιωάννης Παπαπέτρου [6]

Προεπιλογή

Σε 2-3 χρονια θα παιζει στην ΑΕΚ.

Προεπιλογή

Τι απώλειες κορμού ρε παιδιά. Μετά τον τραυματισμό του δεν έχει κάνει παιχνίδι της προκοπής. Φθίνουσα πορεία εδώ και...1,5 χρόνο αν δεν κάνω λάθος δηλαδή.

Κορδελίτσες και έφυγε αν δεν βάλει μυαλό.

Όλοι ΣΕΦ!!! Το avatar του χρήστη Nikaia
    Περιοχή
    Νικαια-Νεαπολη

Προεπιλογή

O,τι και να λετε εχει καταφερει ο ιδιος να ειναι ο πιο αντιπαθητικος παικτης του Ολυμπιακου εχει ξεπερασει Αγραβανη και εχει πιασει ταβανι.Ο Μαντζαρης τον κοντραρει αλλα ο Μαντζαρης οταν ειναι καλος ειναι κομβικος παικτης και κανει τη διαφορα.Αντικειμενικα μιλωντας αν κανουμε ενα γκαλοπ αυτο θα ειναι το αποτελεσμα.Ολοι ανεξαιρετως οταν μπαινει μεσα λεμε καλως τον μπετατζη ειναι ετσι ή δεν ειναι?
    Κόουτς Γιαννάκης προς οπαδούς Ολυμπιακού:Θέλω να τους πω ότι πρέπει να είναι σίγουροι ότι όταν το πάθος δεν έχει τη λογική, που απορρέει μέσα από την αγάπη για την ομάδα μας, οι αντίπαλοι προσπαθούν να το χρησιμοποιήσουν εναντίον μας.

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Δεν είναι και κανα μυστικό ότι είναι αντιπαθέστατος και πλέον δεν τον νιώθομε δίπλα μας ..

ατάιγο αρκούδι Το avatar του χρήστη theNottingham
    Περιοχή
    Sheriff of Nottingham
    ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

I am a firm believer that if you score one goal the other team have to score two to win

Database Error Το avatar του χρήστη RedArmy7
    Περιοχή
    #error/location not found

Προεπιλογή

Αντιπαθητικό δεν θα τον έλεγα, έχουμε πολλές απαιτήσεις και ο ανταγωνισμός φέτος είναι πολύ μεγάλος.

Περιοχή
    καφενείο

Προεπιλογή

αυτο το πλοιο μου φαινεται εχει ηδη σαλπαρει...
    Mετανοειτε.

Frank Underwood Το avatar του χρήστη iceman7

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Belisarius Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο το πλοιο μου φαινεται εχει ηδη σαλπαρει...
    Το θέμα μην πάει στον τρακη και βγάλει μάτια

Προεπιλογή

Από τη στιγμή που δεν προσφέρει σε εμάς ούτε τα βασικά στο καλό και να μη μας γράφει. Δεν νοείται 24 χρονών αθλητής να μην έχει βελτιώσει τίποτα απολύτως.
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

Προεπιλογή

πολυ ευκολα λετε στο καλο κτλ κτλ σε ενα παιχτη που μεγαλωσε στην ομαδα που τον καναμε μπαλακι τοσα χρονια μεταξυ 3 και 4.νομιζεται κυκλοφορουν πολυ καλοι ελληνες για να ενταξεις στον κορμο αν χασεις παιχτες εστω και ρολιστες σαν τον μαντζαρη και τον παπαπετρου.βρειτε τους και θα πω οκ ας τους αφησουμε να φυγουν να πανε στον τρακη να χτισει ο τρακης κορμο.πρεπει να εχεις 6 καλους ελληνες και ο σπανουλης ειναι 36 οποτε μειον θεση γιατι αντε το πολυ σε 2 χρονια θα σταματησει.αν δημιουργησεις τρυπες στο ροστερ διωχνοτας ελληνες κορμου μετα θα αναγκαστεις να παρεις ξενο και δεν θα βγαινουν τα κουκια

Προεπιλογή

Το ότι είναι Έλληνας δεν του δίνει άλλοθι για αυτό που βλέπουμε 2 χρόνια. Αν δεν βελτιωθεί τότε δεν υπάρχει λόγος να μείνει στην ομάδα.
    Michael Jordan
    Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από red_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι είναι Έλληνας δεν του δίνει άλλοθι για αυτό που βλέπουμε 2 χρόνια. Αν δεν βελτιωθεί τότε δεν υπάρχει λόγος να μείνει στην ομάδα.
    βρες μου καλυτερο ελληνα να παρει την θεση του.γιατι αν διωξεις ελληνα πρεπει να τον αντικαταστησεις με ελληνα για να βγουν τα κουκια

Το avatar του χρήστη giannis7
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Νομίζω πως έχει κάποια βάση αυτό που λέει ο από πάνω. Μητογλου πχ που ειναι ταλαντούχος, πήγε απέναντι. Θες και Έλληνες έστω και συμπληρωματικους. Εμένα μου κάνει σαν τέτοιος. Για αντίΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ δεν.

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές