+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 44 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 34 40 41 42 43 44
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 861 έως 870 από 870

Θέμα: Χάντμπολ

Thumbs up

Το πιο μάγκικο πρωτάθλημα του συλλόγου φέτος, απέναντι σε έναν αντίπαλο που ήταν το απόλυτο φαβορί, με πολλαπλάσιο μπάτζετ και εύνοια από την ομοσπονδία.

Μπράβο στην ομάδα και σε κανέναν άλλο, μόνοι τους έπαιζαν όλη τη χρονιά, κανείς δεν τους πίστεψε, αλλά έδειξαν ολυμπιακή ψυχή.

Προεπιλογή

Οι κουλο αρδ λένε ότι έχασαν σήμερα επειδή έφαγαν τραμπούκο από τον κόσμο μας...

Ρε άιντε γαργαληθειτε λέω εγώ...οι ίδιοι οι φίλαθλοι τους λένε δίκαια το χάσαμε κι αυτοί εκεί να πουν την μ@λ@κια τους

Το avatar του χρήστη spartacus
    Περιοχή
    NJ

Προεπιλογή

Πολλά μπράβο στην ομάδα μας !!! Δεν με εξιτάρει το συγκεκριμένο άθλημα οπότε δεν έχω παρακολουθήσει παρα μονο στιγμές από τους τελικούς. Μεγάλο επίτευγμα ότι και να λέμε!!

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Ο πιο καβλαδερός τίτλος φέτος ! Κόντρα σε μια ομάδα που είχε (αυτο)ανακηρυχθεί σαν υπερομάδα που δεν έβλεπε κανέναν και θα τα σαρώσει όλα και με την ομοσπονδία δικιά της . Βέβαια θα έπρεπε να το είχαν πάρει το μήνυμα όταν στο πρωτάθλημα δεν μας νίκησαν φέτος . Κάναμε το μπρέικ , κρατήσαμε την έδρα και είμαστε πια πρωταθλητές .
    Ηδονή .
    Είχανε πολύ ψηλά τον αμανέ αλλά τους τα κατεβάσαμε τα αυτιά .
    Και το κυριότερο ? Τους αφήσαμε άτιτλους ΠΑΝΤΟΥ .

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tolis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ηττα με 26-23... και 2-1 νικες...
    οτι δεν το παρατησαμε στο 25-19 και το πηγαμε 25-23 πριν φαμε το 26ο θα μας δωσει το πρωταθλημα στον επομενο αγωνα!
    Το είχες πει πρώτος !

Προεπιλογή

Ροναρε αυτή η λεπτομέρεια μου έδειξε την δίψα που είχαμε για το πρωτάθλημα...

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tolis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι κουλο αρδ λένε ότι έχασαν σήμερα επειδή έφαγαν τραμπούκο από τον κόσμο μας...
    Ρε άιντε γαργαληθειτε λέω εγώ...οι ίδιοι οι φίλαθλοι τους λένε δίκαια το χάσαμε κι αυτοί εκεί να πουν την μ@λ@κια τους
    Να μας πούνε πρώτα για την ξεφτίλα του παίκτη τους που τιμωρήθηκε με .. αναστολή(!) και αν και πότε θα τιμωρηθούν για τα περσινά αίσχη . Αντε με τις λινάτσες .

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από spartacus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά μπράβο στην ομάδα μας !!! Δεν με εξιτάρει το συγκεκριμένο άθλημα οπότε δεν έχω παρακολουθήσει παρα μονο στιγμές από τους τελικούς. Μεγάλο επίτευγμα ότι και να λέμε!!
    Αλλο ένα Πρωτάθλημα για το μεγαλείο του Θρύλου .

Σκέτη ηδονή αυτός ο τίτλος .

Προεπιλογή

Α ρε Θρυλε για πάρτη σου έκατσα και είδα ολόκληρο αγώνα χάντμπολ (μη σου τύχει*)

Μπραβο στην ομάδα για το πρωτάθλημα που απ' ο,τι διαβάζω κατακτήθηκε μάγκικα και Ολυμπιακά κόντρα σε όλους και όλα.

*πρόσφατα ωστόσο ανακάλυψα ότι υπάρχει και beach handball. Μάλιστα σε αντίθεση με τις beach εκδοχές άλλων σπορ, αυτό μου φάνηκε πολύ πιο θεαματικό από το αυθεντικό (και όχι μόνο για τους προφανείς λόγους)
    "Cause the house always wins....UNLESS, when that perfect hand comes along, you bet big and then you take the house."

Προεπιλογή

Πάντως δεν τους πείραξε καθόλου που το έχασαν...
    Το αφήγημα άρχισε με και καλά τραμπούκο ( στην έδρα τους πάντα γίνεται χαμός) μετά πήγε που δέχτηκε η διοίκηση τους να γίνουν οι τελικοί στην Χαλκίδα ( λέγανε όπου και όποτε θέλετε) και τώρα θυμήθηκαν το αφμ και το ΙΕΚ ξυνή...

ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΝΕΦΡΑ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!

sailor Το avatar του χρήστη chrisgus
    Περιοχή
    Orbis Novus...

Προεπιλογή

Μπράβο στην ομάδα. Μπορει να μην μπορώ να δω χάντμπολ, αλλά κάθε τίτλος αξίζει συγχαρητήρια.
    «Διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες»
    Φράση που αποδίδεται στον Βολταίρο, και είναι επίκαιρη όσο ποτέ.
    Αφιερωμένο σε κάποιο φόρουμ που αγαπάμε.
    Ποιά ομάδα να συγκριθεί μαζί σου; Ποιός λαός να συγκριθεί μαζί σου;

Προεπιλογή

Στη συνηθισμένη υπερβολή που λέμε ότι παρακολουθούμε μόνο Ολυμπιακό ακόμα και water τάβλι να παίζει, νομίζω ότι το χάντμπολ θα το είχαμε εξαιρέσει ήδη νωρίτερα 😂😂

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές