+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 22 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 12 18 19 20 21 22
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 421 έως 423 από 423

Θέμα: Χάντμπολ

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Kαι άλλη μεταγραφή

Ο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π./Όμιλος Ξυνή, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον Λουίς Φελίπε Χιμένεθ Ρέινα. Ο Ισπανός αγωνίζεται ως δεξί ίντερ και πλέι-μέικερ και υπέγραψε συμβόλαιο ενός έτους. O Λουίς Φελίπε Χιμένεθ Ρέινα είναι 29 ετών (12.6.1989) και έχει ύψος 1.93.

Ο Λουίς Φελίπε Χιμένεθ Ρέινα στις πρώτες του δηλώσεις στο olympiacossfp.gr ανέφερε τα εξής:

«Σαν Ισπανός, γνωρίζω τον Ολυμπιακό και πόσο μεγάλη ομάδα είναι από το ποδόσφαιρο και το μπάσκετ. Η ομάδα στο χάντμπολ είναι πρωταθλήτρια και πέρυσι κατέκτησε το νταμπλ. Με τιμά η πρόταση από ένα τόσο μεγάλο σύλλογο και είμαι πολύ χαρούμενος που θα αγωνιστώ για τον Ολυμπιακό. Είμαι επαγγελματίας και θέλω να βοηθήσω τα μέγιστα τη νέα μου ομάδα να κατακτήσει τους στόχους της και να συνεχίσει να πρωταγωνιστεί».
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Πήραμε και έναν βραζιλιάνο, ονόματι Πατρικ Αντρέ Τονιαζο Λεμος για ένα χρόνο.

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές