+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 59 από 59 ΠρώτηΠρώτη ... 9 49 55 56 57 58 59
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.161 έως 1.178 από 1178

Θέμα: Γυναικείο Βόλλεϋ γ΄: Κορίτσια για φίλημα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedArmy7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο βόλεϊ είναι συνηθισμένες οι αλλαγές αυτές.
    Καλορίζικη.
    ναι αυτο ειναι γνωστο...απλα σαν παικτρια δεν μου γεμισε περυσι το ματι...βεβαια ηταν σε χειροτερη ομαδα σαν συνολο και σαν μοναδες!

Κακιασμένη Το avatar του χρήστη Loukretia
    Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Εχει βαρέσει διάλυση η ζέλα και τη βλέπω του χρόνου για την Α2. Μπράβο Μπαλτακομούλε
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Στις πρώτες της δηλώσεις στο osfp.gr, ως αθλήτρια του Ολυμπιακού, η Γιάνα Φρανζίσκα Πολ τόνισε τα εξής :

«Είμαι πολύ χαρούμενη που θα έχω την ευκαιρία να παραμείνω στην Ελλάδα για δεύτερη χρονιά, φέτος όμως θα αγωνίζομαι στον Ολυμπιακό, την ομάδα που κέρδισε το Πρωτάθλημα, το Κύπελλο και συμμετείχε στον τελικό το CEV Challenge Cup! Η νέα ομάδα μου, έκανε εξαιρετική δουλειά πέρσι και εγώ θέλω την νέα σεζόν, να την βοηθήσω όσο το δυνατόν περισσότερο, για να διατηρήσει τους τίτλους της. Περιμένω με ανυπομονησία τους Ευρωπαϊκούς αγώνες και το σίγουρο είναι ότι θα βελτιώσω τα Ελληνικά μου».
    ...........................
    Αν κατορθώσεις να κόψεις το κάπνισμα, το ποτό και τον έρωτα, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλώς θα σου φαίνεται ότι η ζωή διαρκεί περισσότερο.

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tolis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αυτο ειναι γνωστο...απλα σαν παικτρια δεν μου γεμισε περυσι το ματι...βεβαια ηταν σε χειροτερη ομαδα σαν συνολο και σαν μοναδες!
    Oύτε εμένα με ενθουσίασε, αν και πήγε καλά στη ζέλα.
    Και η Τσβετάνοβα, που μου άρεσε πολύ όταν έπαιζε στη Νάξο, ερχόμενη σ'εμάς δεν έκανε πολλά, είναι πολύ αδύναμο το πρωτάθλημά μας για να βγάλεις σωστό συμπέρασμα.

Πιθανώς να έπαιξε και ρόλο ότι είναι Γερμανίδα, ώστε να υπάρχει ομοιογένεια και να αισθάνεται κι η Χίπε πιο άνετα, μακάρι να βοηθήσει.

Άντε, τώρα μία για παρέα στον κόουτς, ή να μείνει η Λαζάρεβιτς ή ν'αποκτηθεί η Μαλέσεβιτς και μετά μας μένει μία Ελληνίδα ακραία, γιατί να μην ήρθε η ώρα να επιστρέψει η Χαντάβα...

LET'S ROCK!

Προεπιλογή

για ξενη θελω το ρομποτακι Anastasiya HARELIK! ειναι ποθος πλεον!

http://www.cev.lu/Competition-Area/P...ID=2414&ID=970

Προεπιλογή

για ξενη θελω το ρομποτακι Anastasiya HARELIK! ειναι ποθος πλεον!

http://www.cev.lu/Competition-Area/P...ID=2414&ID=970
    αν και μαλλον εχει υπογραψει στην ουραλοτσκα και απο την διοικηση λενε οτι δεν υπαρχει θεμα harelik εγω την βομβαρδιζω με μηνυματα αγαπης καθε μερα στο fb

της λεω ποσο πολυ θελουμε να την δουμε με τα χρωματα του Ολυμπιακου και ποσο σπουδαια παικτρια ειναι

Προεπιλογή

Η Μαρία Νομικού στον Ολυμπιακό!

http://www.osfp.gr/content/bolei-gyn...ston-olympiako

Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Προεπιλογή

Και ενώ στο αντρικό ακόμη ψάχνονται και πειραματίζονται στον προγραμματισμό για ακόμη μια χρονιά διώχνοντας όλον τον κόσμο στο γυναικείο ο προγραμματισμός οδεύει πάρα πολύ καλά.

http://www.redking.gr/content/volley...re-kai-nomikoy

Μαρία Νομικού στη θέση της Τσίμα που αφοσιώνεται στη οικογένειά της.

Φέρελπις παίκτρια με εικόνες επί σειρά ετών στο καλύτερο πρωτάθλημα του κόσμου (Ιταλία).

Θετικό το γεγονός ότι μπορεί να αγωνιστεί με την ίδια επιτυχία ως διαγώνια και ακραία.

Από τότε που την θυμάμαι στον Λαγό είχε βέβαια κάποιο θέμα με την υποδοχή. Ελπίζω να έχει βελτιωθεί στην Ιταλία που πήγε και να βοηθήσει τα μέγιστα την ομάδα.

Προεπιλογή

Τεράστια χέρια.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

Το avatar του χρήστη Ronj
    Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Με σπασμένα φρένα το τμήμα ...

Περιοχή
    παρά θιν' αλός

Προεπιλογή

Καλώς ήρθες Μαρία. Υγεία και όλα τα άλλα θα 'ρθουν 😀

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΒΑΖΕLOBUSTERS
    FIRST 4

Προεπιλογή

Κάποιο σοβαρό θέμα έχουν στον ερασιτέχνη με τη Χαντάβα, δεν εξηγείται ούτε φέτος να μην επιστρέφει, πολύ κρίμα, γιατί εκτός από καλή παίκτρια είναι και φοβερός χαρακτήρας...

Η Νομικού ξεκίνησε ως ένα τεράστιο ταλέντο, παρέμεινε όμως πολύ στάσιμη και ποτέ δεν έκανε το παραπάνω βήμα στην καριέρα της, το αντίθετο τα τελευταία χρόνια, έκανε αρκετά βήματα πίσω, ας ελπίσουμε σ'εμάς ν'αναστηθεί...

LET'S ROCK!

Προεπιλογή

Με την πορτογαλικη Φαμαλικαο η την ισπανικη λογκρονιο στους 32 του τσαλετζ καπ

Το avatar του χρήστη Kristensen7
    Περιοχή
    HELLAS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Jordan23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιο σοβαρό θέμα έχουν στον ερασιτέχνη με τη Χαντάβα, δεν εξηγείται ούτε φέτος να μην επιστρέφει, πολύ κρίμα, γιατί εκτός από καλή παίκτρια είναι και φοβερός χαρακτήρας...

Η Νομικού ξεκίνησε ως ένα τεράστιο ταλέντο, παρέμεινε όμως πολύ στάσιμη και ποτέ δεν έκανε το παραπάνω βήμα στην καριέρα της, το αντίθετο τα τελευταία χρόνια, έκανε αρκετά βήματα πίσω, ας ελπίσουμε σ'εμάς ν'αναστηθεί...
    Jordan διαβασα για τη Χανταβα οτι ενας απο τους φροντιστες μας ή κατι τετοιο (εχει θεση στο τμημα τελος παντων) την εβριζε ασχημα και πολυ ειρωνικα στο Facebook σε σχολια κατω απο μια αναρτηση, αφηνοντας βαρια υπονοουμενα. Η ιδια δεν απαντησε. Κατι εχει γινει μεσα στην ομαδα οσο ηταν αυτη.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kristensen7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Jordan διαβασα για τη Χανταβα οτι ενας απο τους φροντιστες μας ή κατι τετοιο (εχει θεση στο τμημα τελος παντων) την εβριζε ασχημα και πολυ ειρωνικα στο Facebook σε σχολια κατω απο μια αναρτηση, αφηνοντας βαρια υπονοουμενα. Η ιδια δεν απαντησε. Κατι εχει γινει μεσα στην ομαδα οσο ηταν αυτη.
    οταν ηταν στην ομαδα εγινε αυτο στο fb η τωρα τελευταια?

Το avatar του χρήστη Kristensen7
    Περιοχή
    HELLAS

Προεπιλογή

οταν ηταν στην ομαδα εγινε αυτο στο fb η τωρα τελευταια?
    Τωρα που εφυγε απο τη βραζιλιανικη ομαδα που επαιζε.
    Για παλιοτερα δεν το εχω υποψη μου.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kristensen7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα που εφυγε απο τη βραζιλιανικη ομαδα που επαιζε.
    Για παλιοτερα δεν το εχω υποψη μου.
    εχουμε καποια φωτο η θα εχουν σβηστει τα σχολια?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Jordan23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oπότε λογικά η Εμμανουηλίδου μας χαιρετάει.
    Ανακοινώθηκε στον ΑΟ Θήρας.
    Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter. (Marc Twain)

+ Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές